Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele přestan pomlouvat Hilary je to přece její věc jestli chce vypadat jako barbína nebo ne je to její život. A do toho ským chodí ti nic není.Tak je nech napokoji všechny jaskavě
  • ona je skvělááá je to moje nej herečka a i zpěvačka
  • Hilary je proste skvela a je vyborna herecka
  • niic mooc

    jeji boyfriend....joel z good charlotte,ten je jako peknej...ale billy....ze zminowane skupiny je hezci...jinaak herecka docela dobry...
  • Čauky! Hele, nemáte náhodou někdo CD Hilary? Je jedno jaký. Chtěla bych si ho od někoho překopčit... Tak kdyžtak písněte na tel.: 720184704 Díky moc!
  • tak to bych se hadala holka,ona je nasladla az je to nechutny,celej band si omotala kolem prstu,ted ji skladaj songy a ona si libuje na sve nove punkrockove image,teda jesi ona je punkrock,tak ja sem brutalni nasilnej satanista co miluje metal..a jeste neco:jeji hudba se neda poslouchat
  • hilary vam nic neudelala tak ji konecne prestante nadavat jen ji joela zavidite zas tak moc velka cukrova panenka to neni je zlaty stred.i kdyz je avril ma nej zpevacka proti hilary nic nemam
  • no já si myslím že je joel spíš s ní jen ze soucitu...........co s ní má společného??vždyť se na ně podívejte-joel vždyť ona ho donutila nosit růžovou humus.......a hilda???začla nosit trika s GC je tak marná že to už víc nejde
  • ja ji joela preju!!!
  • super herecka

    me se hilary duff libi jako herecka ,mam ji rada,nejlepsi film s ni je asi urcite moderni popelka!!!a hlavne ten kluk jak s nim na konci zacala chodit je fakt k nakousnuti!!!je strasne sladkej stejne jako kluk ze zpoved kralovny stredni skoly,tak ten je taky strasne sladkej.jmenu je se eli marienthal,to je fakt neco,takovy pekny kluky tady v cesky republice nemame a to je fakt skoda,bych si s nima i dala rict!!!
  • terce:souhlasim s tebou!!její fanoušci kecají jak je skvělá.určitě nesnáší britney a jí podobné ale hilary je stejná popina jako ostatní!!!!!!a to že nenadáváte na joela to je samozdřejmost on je to nejlepší co jí mohlo v životě potkat!!!!!!!!
  • Neim co na te Hildě všichni vidíte?Stejně je to vypopíkovaná minda jako všechny ostatní!Chudák Joel
  • tohle je pro gc myslim ze s nim bude tezko kvuli slave kdyz sama slavna je a ma vic penez nez joel tak drz hubu myslim ze joel i hilary jsou fajn.a neznamena kdyz neni rockerka ze si nemuzou rozumet tak se nad sebou zamysli ty....
  • ...

    I kdyby co je ti potom je to jejich život ne tvůj
  • Menší reklama...

    Ahojky, koukám že máte rádi Hilary Duff, ale asi taky znáte tuhle českou stránku co?? http://hilary-love.wz.cz
  • myslim ye by se k joelovi ale vice hodila nejaka punkerka typu avril a vy
  • co vam vadi na tom ze bude ypivat s joelem vzdyt je to super
  • Hil:-)

    Nevíte náhodou, kde bych mohla sehnat její plakáty ve velkym formátu? Jějí CD Metamorphosis se dá celý komplet stáhnout ze stránky http://www.hilary-duff.net/ (a furt je tam aktualizace a uplně nej galerie ze všech oblastí) Kdo by náhodou věděl, kde se dá stáhnout její 1. cd nebo aspoň písnička Fly, tak ať to sem napíše pro ostatní.
  • Hele mě je celkem jedno, co ti dva spolu mají (aspoň jsou spolu šťastní ne?)(pro skalní příznivce GC- netvrdim, že mě to nevzalo, že se "jako" ti dva rozešli) ale pokud by se kvůli ní Joel změnil (ve stylu hudby, GC...prostě všechno) pěkně by mě nasr..a. To přiznávám.
  • ...

    Hele já vám nic nechci říkat ale znáte je osobně?´To co se říká není vždy pravda.Mě je celkem jedno jestli chodí s ním nebo ne.Je to jejich život tak at si s ním dělají co chou jestli chtějí mít společné album tak at mají je samotné to nezmění ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit