Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • napište maily dívky:-)
  • ha ha seš trapka a asi neumíš číst psala sem že jedu do A.L nedávno sem se vrátila a nemam čas bavit se s někym jako si ty a kdyby sis všimla tak sem tu zmiňovala název agentury....myslela jsem že seš alspoň natolik inteligentní aby sis adresu domyslela asi sem tě ale předcenila napovim ti zkus začít písmenkama www většinou sou na klávesnici skoro nahoře zleva za radu i neděkuj:-)
  • !!!

    Tak tady máte důkaž že Klára pěkně kecala a ve všem!!!!Neodepisuje!Chtěla sem po ní internetový stránky její agentury....a vidíte...už neodepsala!!!!!!!!:D Já vám to řikala!!!!!:D tak zatim páčko!!!
  • Pro I LOVE GOOT SCHARLOTTE I HATE HILARY DUFF.Ahoj chtela bych se zeptat kdo je to ta Klárka-modelka.Já jsem totiz uz dlouho nebyla na tehle Stránce.Mohl by mi nekdo rict kdo to je a kdo je ten Honzícek.Dík predem.
  • New album

    z Billboardu: Tak je to tady. Po prvním týdnu se Hilary chopila vedení v prodejnosti alb v USA. Tady se podívejte na prních 10: 1. Hilary Duff, Most Wanted (Hot Shot Debut) 2. Brad Paisley, Time Well Wasted (New) 3. Mariah Carey, The Emancipation Of Mimi 4. Various Artists, Now 19 5. 311, Don't Tread On Me (New) 6. The Black Eyed Peas, Monkey Business 7. Staind, Chapter V 8. Faith Hill, Fireflies 9. Kelly Clarkson, Breakaway 10. Young Jeezy, Let's Get It: Thug Motivation 101 To album mám a je fantastické!!! Doporučuju...
  • Pro klaru

    Mila klarko..rada bych se na tebe podivala napis mi adresu te tve agentury...a uvidime....Oki?
  • Plně souhlasím I HATE HILARY DUFF!!!!!!!
  • Pro kláru-modelku

    jo a až budeš s joshem kecat svou plynulou mongolštinou tak mu řekni aby se mi podepsal a ještě se s tebou vyfotil a pak mi to pošli na mail
  • holky,já nechápu proč se s ní vůbec bavíte... jí ignorujte možná že je to modelka já se na ty stránky tý agentury dívala a opravdu tam taková holka je ale to neznamená že se tu musí vytahovat!já nic proti hilary nemám ale neberu názory tomu,kdo jí nemá rád! je to každýho věc!já sem taky modelka a taky tu neříkam jak sem prachatá atd! to mi příde fakt ubohý! jo,slyšely ste to o tom asteroidu?
  • jasny a až mi budeš odepisovat,tak na adresu: běžsitamsamachudinko@seznam.cz
  • no,abych řekla pravdu tak já se nad váma taky docela bavim!:-))
  • Tak tahle diskuse opravdu člověku zvedne náladu!Sem se dobře pobavila!Někteří povrchní lidé by tu měli dospět!
  • josh má barák a pozemky v new yorku ale v a.l má i vilu víš? modelky sice možná bydlej v hotelu ale já mam tátu v a.l tak proč bych lezla do hnusnýho pěti hvězdičkovýho hotelu když můžu bejt ve vlastní vile...
  • a amerika neni vymyšlená je to takovej velkej světadíl koukni se na mapu:-)
  • no,ale to mi ten mail musíš nejdřív dát víš? to těžko když je někdo slepej tak totiž nevidí víš?
  • PRO KLARU

    tobe je 17,že??a s honzíkem chodíš už od 14,že?a znásilnil tě v 15 kluk do kterého jsi byla zabouchlá-a přitom jsi chodila s honzíkem že????????
  • PRO KLARU

    .......je super že jsi tak NÁDHERNÁ jako Hilda!!!!!když se už bavíme o tom že tohle je diskusní fórum o hildě tak proč nám tady vypisuješ svůj hrozný životní příběh??
  • no,honzovi to neva... a navíc jak můžeš někomu někoho břebrat to fakt nechápu k tomu musej bejt dva víš? a on se ani nebránil...:-) tak rozhodně mi neni 13 je mi 17,blond sem od přírody, a modelku delám v agentuře elitte look:-)) pochybuju že sis pročítala všechny vydání maximu,a beďary taky nemám protože podmínkou pro to aby si mohla bejt modelka je dobrej stav pleti! taky vim,že sou horší příběhy horší konce a proto sem ráda že já takovej nemám to tu nikde netvrdím že sem ráda:-) jo a jen tak mimochodem,jak můžeš říct že sem stejná jako hilary ty jí snad znáš osobně? to dost pochybuju chudinko! a jestli ste si nevšimly,tak tohle je diskuzní forum o hilary ne o mě,ani o nikom jinym takže jestli si chcete vzájemně nadavat tak děte radši někam na pavlač a nechoďte ty svoje rozumy dávat na net ten kdo si to pak po vás čtě se musí fakt dobře bavit!
  • jo,a on si jako kupuje všechny čísla jo? ha,ha,ha já si vymejšlet nemusim tak ubohá nejsem no,to víš někdo hold má..jinej zas nemá no...
  • a jeste neco,muzes mi rict co bych ti mela zavidet?:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit