Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak za prvé jsem zjistila že mnohem zábavnější je tyto diskuse sledovat jen z dálky je to lepší než se koukat na prasata v zoo ale dosti podobný to musim nechAT! A ZA DRUHÉ MI PŘIJDE DOST UBOHÉ DĚLAT SI SRANDU Z ATENTÁTŮ BIOLOGICKÝCH ZBRANÍ ATD ABY STE SE JEDNOU NEDIVILY!
  • a taky neska večer dem s GCílou ,Joelem a Benjim na večeri do nejdražší restaurace v Miami takže se už mrtě těšim ...
  • no holky jako já to tady nechci nějak moc prozrazovat ale můj manžel je Benji Madden a čekám s nim dítě a až se narodí to mimčo tak spolu jedem na Tahiti a pak s mojí skupinou a s GC,SP,GD budem jezdit po festácích po Evropě..a v lednu jedu na koncert s Murder Dolls a Slipknot takže to bude celkem mazec no ...takže se mějte a Benji vás pozdravuje :))Ave:))
  • : I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    ok zavolej mu,ja se domluvim s kamosema z islamu,pac tendle humus sam nezvladne, taky mam brachu Joeye ze slipknotu, bratranek lars z rancid,muj fotr je prezident usa,moje babicka je husain, kamoska ma brachu v murderdolls a zna se s rammsteinama,a to kdyz se sejdou vsechny dohromady..a ted se du koukat na moji luxusni plazmovku s dvd prehravacem a obrovskym vykonem s tonym,mym klukem.
  • pro všechny

    jo a muj stryček je usama bin ladin nemam mu zavolat do jeho palace ve francii že tady mame někoho na zlikvidovani??
  • pro všechny

    ale lidi poslouchejte muj tatka je brad pitt,moje matka je gwen stefani,muj nevlastni bracha je orlando blomm muj byvaly kluk je josh harttnet jo a v jeho vile jsme dlouho přespavala tak vim že žadna vila vedle ni nekolik km neni.maje segra je avril jo a kluci z gc jsou mi bratranci...ted bydlim v A.L. a tady jsem jen abych se pobavila nad tou bidou...jo a už musim letět bo muj osobni tryskač na mě čeka už dlouho
  • jezis,holky dyt my mame bejvaky v Beverly Hills a kazdej den chodime na plaz v noci parime s holywoodskejma hvezdama v nejdrazsim hotelu v Californii. dory co?ale kazdej to zere asi jako klariny keci:D
  • !!!

    Tak..myslím že naší MILÉ /vtip/ Klárce došli výmysly...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    hmm to yo..ale snad se někdy dočkáme aspon nějaký mutace v křoví ..jako na fotce :)
  • ale notak,ona žádnou fotku nemá tak je jasný že nic nepošle,chudinka jedna..
  • pro terku

    tedka si budu vyřizovat občanku takže si mužeš tipnout kolik mi je??:-)) začala škola takže to jde pomalu z kopce....no nic a co ty??
  • to *Ciara*

    Naprosto s tebou souhlasím!!!Je ubohá vážně ji nechápu...nejdřív tvrdí že její fotřík bydlí vedle Joshe(pěkná kravina:))a pak tvrdí že vypadá jak Hilary...(no jestli si myslí že ji to někdo žere tak je teda pěkně vedle :D)no nic...nevím co k tomu ještě říct tak čus!!
  • pro všechny

    Ahoj! byla jsem na Hartnetoj a tam tam naše modelinka klárinka!no jo a problémy dělá zase tady!!já jí nechápu!je ubohá!odepište
  • barčule:no jo ona se vetře všude ta modelinka naše :))
  • pro kláru

    Takže aby bylo jasno....i kdybys byla modelka(o čemž pochybuju při tvojí inteligenci) a i kdybys vypadala jako Duffka(o čemž taky pochybuju) nikoho tady to nezajímá...podle mě to všem leží u řiti!!!A to že tvůj tatík má(údajně) vilu vedle Joshe Hartnetta si už zmiňovala v diskusním foru Joshe...takže mám návrh který bude vyhovovat asi všem...vodpádluj a ty svoje kecy si strč ty víš kam!!!P.S. u těch tvých příspěvků jsem se fakt smála...
  • PRO I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    Ahoj jak se mas.Hele jestli si myslis ze Lindsay 2 a Terka je kazda jina osoba. Tak takhle to neni.Já se nekde podepisuju Lindsay 2 a nekdy Terka.Jo a este jedno.Kolik ti je let?
  • ............

    sorry, sem se trochu přepsala NAPIŠ!!!
  • ............

    Claire: Taky si myslim!!x)))) Klára : No tak...bapiš tady odkaz na tu tvoji agenturu...chci se taky konečeně zasmát!!!!!!!X))))))))))
  • sakra proc se to napsalo tolikrat? no nic,to abysis toho vsimla:D
  • jasně posílej na linda.bs@seznam.cz všechny fotky kde seš ty :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit