Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k

    ses muj clovek,fakt mluvis mi z duse
  • Jo a k Hilary ta neumí nic pořádně ani zpívat a ani hrát jedno horší jak druhý!
  • pro kláru

    Jo a ani na to nereaguj jelikož mě názor tak ubohé a povrchní existence nezajímá! no jo ty jsi tak dospělá až to bolí ... ale třeba jednou dospěješ ale spíš myslím že ne!!! Tak ciao
  • tak jsem si čela tuhle diskusi už podruhý a vážně sem se opět zasmála jak se zdá tak je a dotyčná KLÁRA je opravdu splachovací chudinka!Zjevně si musí něco dokazovat! Pěkně ste jí to tu natřeli a asi se dobře bavíte ikdyž něktrý ty výrazi byli trochu moc ... no ale vlastně se vám nedivím!
  • pro claire

    ha,ha tak te´d jsem se tak od srdce zasmála až mě z toho bolí břicho! takže tobě ani ještě neni 15??? ha,ha no to vysvětluje i ten tvůj rozsáhlý slovník! přijd až dospěješ chudinko malá pak teprve budu s tebou o něčem debatovat! mě tady nebude nějaká nezletilá chudinka urážet tak za měsíc ju zatim budu se těšit:-)
  • I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    uz mi tahne na 15,za mesic.kolik je tobe?
  • pro I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    Ahoj.Jestli si chces pokecat tak pis na e-mail Terka.Lindsay@seznam.cz
  • pro I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    Dííííík.A jak se jmenujes?
  • pro terku

    napiš mi svuj mail
  • pro I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    Já uz jsem ho zapomela tak mi ho prosim reki znova?
  • pro I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    Ty jses zrovna ted na thle strance jako já?
  • pro terku

    napiš mi na mail znaš ho ne?
  • pro všechny

    hej baby napiště mi plz kolik vam je to je jedno jestli mi to nechcete napsat na sklo a když teda nechcete tak mi to napiště na mail ktery určitě znate
  • Pro ILOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    A jak se menujes?
  • pro I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    No tak jestli si ted budes vyrizovat obcanku tak to ja si na ni pockam jeste 3roky.Me je totiz dvanact.A ja blba si myslela ze si stejne stara jako já.A jak se vlastne doopravdy jmenujes?Ale jmeno I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF je dobry.Jestli jsi ho vymyslela sama tak si fakt dobrá.Jo a jeste jedno.Odkud znas tu Kláru? AHOJ
  • Ciara

    asi neumí napsat tvoji přezdívku nebo co ..:)no když neumí napsat ani adresu na její fotku tak by to souhlasilo..
  • Claire:no jasný :)GCIla:už se těšim :)
  • GCIla

    jj byla fakt skvělá...akorát by mě zajímalo,kam ste se pak s Joelem ztratili :))A snad s náma už příště půjde i Claire s Tonym ...asi zrovna měli jinou zábavu v L.A :)
  • ne,seš na omylu schválně jsem jen čekala až se projevíš sztránky jsou veřejný tak si mě tam najdi seš gramotná seš....? a navíc mi nestojíš už vůbec za to abych se s tebou hádala a nechala se urážet zrovna od tebe...ha,ha kdo si myslíš že sem abych se s tebou vykecávala??? chudinko sbohem!
  • : I LOVE GOOD CHARLOTTE I HATE HILARY DUFF

    no tak mu vyřid že když ji urve do tejdne tak že za mnou může přijet do mý vily v Kalifornii na kafe..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit