Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRO KLARU

    předem bych tě chtěla pozdravit a popřat ti krasny den,jelikož jsem stejně slušně vychovana jako ty.jen bych na tebe měla jeden dotaz-jelikož mi mě dobre mravy nedovoluji zeptat se tě jakkoli vulgarně-proto použiji slovnik spisovnych slov.chapu že ted mi už určitě pošleš odkaz na svoji agenturu a na svou fotografii,jelikož me slušne chovani ti to dovoli.velmi mě těši že jsi téhož nazoru jako ja že bychom se k sobě měly chovat slušně tak zajiste jsi už pochopila že jestli teď nepošleš ten odkaz tak se pěkně shodiš.měj se nadherně a doufam že mi odepišeš
  • prece se kvuli tobe nebudu menit.kecam jen to co chci,a nemusim u toho lhat,narozdil od tebe,a neklad si podminky,jednou si rekla ze nam ji ukazes tak to udelej.to je to takovej problem?kdyz ses modelka tak byses nemela za co stydet ne?a jo ja zapomela,ty vipadas jak hilarka:D
  • !!!!!!!!

    Kurňa já jsem pako, klárko omlouvám se ti..můj mejl je Fekynka@centrum.cz...Fakt promin, mooooc se ti omlouvám..ted sem si to uvedomila...!!!!Fakt promin!!!!!!!
  • ...

    Klára : O.K....tak se někdy ozvi...Kláru vůbec neznám a příjde mi jako "fajn" holka!!!!Tak nevím co děláte..až tak v 17letech pochopíte co je to život!!!!Tak zatim Hoj
  • pardon,blbne mi počítač nechtěla jsem to poslat 2krát,omlouvám se:-)
  • a odkaz?zase nikde!!:D
  • ha,ha tak teď ste mě fakt pobavily! nejdřív podle vás trpím schizofrenií,pak pochybujete o mé sexualní orientaci a pak nutím svoje kámošky aby mi tu psaly:-) a co vás napadne příště co? no,nicméně už se na to těším smích prý prodlužuje život tak to budu z vás asi nesmrtelná:-)
  • a odkaz zase nikde:DD
  • ne máš pravdu já jí ze sebe dělat nemusim já slušná jsem jsem v tom vychovaná ale tobě tenhle usek vychování asi rodiče zapoměli naučit:-)
  • tak aby tady nedošlo k omylu: nějak jsem nepochopila co má to,že se mě tu někdo inteligentní zastane společnýho s mojí sexualní orientací ta je naprosto v pořádku tím jsem si 100% jistá..ha,ha nic proti menšině,samozřejmě:-) pro mar´tulinku: jo? tak ti děkuju:-) a u jaký si prosím agentury??? děkuju,že ses mě tu zastala,je vidět že máš rozum a stejně jao já,víš jak to v zákulisí modelingu codí a víš o čem mluvíš:-) až to půjde tak se ti na ten mail ozvu:-)
  • ..

    Promiň tam má bejt na mejla...:D sem se přepsala, fakt sry..:-)tak napiš papa
  • Klára : Ty si modelka?tak to jsme dvě!!!!:D prosimtě s těma blbkama si nelam hlavu!!!Ve všem s tebou naprosto souhlasim!!!Hele jesi chceš tak mi napiš na jela : Fekynka@seznam.cz, Můžem třeba pokecat o MODELINGU!!!!Tak papa....Marťa
  • no,ha,ha promiň ale sprostý a ještě k tomu nezletilý holčičky já fakt nebalim:-) dámy,dámy kdyby hloupost nadnášela tak vy už ste na oběžný dráze:-)
  • pro všechny

    klidně by ste mohli zajet s ní ke mě ..tam ji nikdo neuslyší :)
  • elitte look se menuje ta tvoje agentura? dala sem ji vyhledavat a nic se nenaslo,kdyz je tak prestizni,proc nema svoji vlastni stranku?
  • Jee holky sry, sem se přepsala!!!!Sem nak premejslela nad Poděbradama tak sem napsala Poděbrady místo Pardubek!!Fakt sry........:D
  • Já jsem z Prahy....A claire se summer z Poděbrad =))))))) To víš a taky v 17 má dodělanej GYMPL!!!!!:D:D:D:D:D:D:D to asi trochu klárinka nedomyslela!!!Heh, .....Taji plácá páty přes deváty a úplně se v tom zamotala!!:D hahahaaaaaaa
  • pro clare

    jj....jde poznat že my jsme na jine intelektualni rovině než ona,ty jsi ještě nepochopila že ona studuje v 17ti vysokou školu?hhh leda tak na vysoke škole bohnicke...haha odkud vlastně jsi?
  • to sem psala ja
  • hej lidi celkově je tu bez klary nuda že?tak dobře jsem si už dlouho nezafakovala....no nic jestli ta kravka nebude odepisovat tak to znamena že se všim souhlasi a už dlouho vi co si o ni všichni mysli,proto už vubec neodepisuje protože vi že to nema cenu....když už stejně všichni zname pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit