Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Jordie-DeFeo

    to si moc hodna.konecne holka s kterou se da normalne bavit.No to by me zajimalo jestli ta NEZNÁMÁ ma nejaky kamarady kdyz je na vsechny tak protivna.Hele ja vim ze je to spatna vlastnost ale docela ti zavidim ze si takhle užíváš v zahranici.A vykasli se na NEZNÁMOU jenom závidi,ze mas lepsi rodice a lepsi život to me je jejich rodicu taky lito protoze maj takoviho spratka. ale neco je mi divny vzdycky když ti napisu tak ona sem napise za par minut.jo a jeste mi potom napis co to bylo s tou klárou to psala ona nebo to za ni nekdo psal??? cau kamosko!!!!!!!!!!
  • pro Lindsay2

    Ahoj Lindsay2 dík že ses mě zastala, vždyť ta p*i*n*d*a* neumí napsat ani moji přezdívku:-(((Ta má teda pech!! Jo jasně můžeme si psát!!!Ale mě to teď momentálně nejde, protože jsem byla v zahraničí na školním výletě a notebook sem si vzala sebou a mě tam zůstala ta jejich síť a nejde mi to dát na tiscali.Můžu na net ale nemůžu posílat mai-ly.Takže zatím si budeme psát tady a až to pujde tak ti to napíšu,jo????
  • pro Jordie-Feo

    muj mail:Terka.Lindsay@seznam.cz
  • Tohle taky určitě nepsala ta pravá klára já vím jak ona píše jakým stylem(vím to z dřívější "debaty"):-/
  • pro vsechny

    co se to tady deje sakra tak kdo to tady za tu kláru pise?????!!!!!!!!!!!!!!.Nechte ji napokoji jaky byvam bylo kdyby jste byli na jejim
  • doufám,že už si konečně dostatečně pochopila,že někdo jako ty mě urazit nemůže mě může urazit jen inteligent ty tvoje urážky mě spíš upřímně pobavěj:-)) tím tema ,,já" končim starejte se o hilary a ne o mě stejně na to nemáte:-)
  • ha,ha no na kruh jak to víš? že jsem tam hrála??? ty brďo ty jsi jasný medium co??? hza,ha tak to bylo hustý to se ti povedlo ha,ha
  • KONEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nema se tu náhodou diskutovat o HILARY Duff.Vykašlete se na naivni klárinku a pojdte se bavit radsi o Hilary a ne o nejaky klárince-modelce.Jo a jeste jedno slovo pro kláru:je pravda ze si se líbala s Michaelem Jakcsonem
  • tak tohle už nemá snad ani cenu komentovat:-))) ale fakt jsem se zasmála:-) kdopak tu píše za mě co? si beze mě nemůžete vystačit asi že jo? a když už bych chtěla jít s holkou tak určitě ne s nezletilim harantem! ale třeba agelina jolie to je kus!
  • já bych fotku klidně poslala ale mě už je to fuk ať si myslej co chtěj ne...M? na jejich názoru mi fakt vůbec nezáleží sou mi uplně volný:-) jo? a líbilo se ti tam? tam sem ještě nebyla ale rozhodně to chci někdy napravit:-) jinou fotku hledat nebudu protože to nemám zapotřebí... to víš nechci aby pak ze mě měly komplexi trapky:-) ha,ha to nevadí tak si můžem psát zase na mailu ju? chci ti něco poslat,takovou zajímavost:-)
  • pro klarku

    jen jsem zapomnela vzkazat klarce že když už ses tak krasne zminovala že se baviš(tim všim krasnym co tady o tobe pišeme)-gratuluju!a že jsi byla na tehle diskuzi asi tak před mesicem-toto ti fakt schvaluju když tak zajdi do mateřsky školky tam ti určite ty male detičky napovidi že mesic trva dyl než 7 dni!!!!!!!!!!!!!!tak pro přište jo??!
  • Hillary je opravdu skvela herecka a moderni popelka je opravdu nejlepsi film,ktery sem v posledni dobe videla!!!
  • haha bože jak vy ste tramný!!! koukam že by to měli přejmenovat na klub schizofreniků:-))))) ha,ha ach jo tak já tu skoro měsíc už nechodim pak sem najuknu a koukám,koukám že si tu vystačite i beze mne:-))) ha,ha ale tohle mě fakt dostalo nakonec se tu sežerete navzájem tak já se zase přijdu podívat holky tak za měsíc nebo za dva až se budu chtít zase zasmát:-) tak mi zase něco hezkýho odepište a podělte se se mnou o kousek se svého iq.....tak zatim budu se těšit asi do tý doby vůbec neusnu ha,ha trapky:-)
  • Taky tě miluju ale hlavně - I HATE GOOD CHARLOTTE I LOVE HILARY DUFF
  • a kurňa zase sem se vytočila, holky s váma je švanda, miluju Vás
  • Sem to psala,já.všechno sem to psala já, žádná klára neexistuje.ale byla to dobrá prdel vás některé vytáčet.
  • klára : XDDDD //by mně zajímalo kdo za kláru píše, ale jako dobře....XD// jo a je pravda že Michal ho má 5cm??XDDDD
  • Claire

    No jo už se vecpala i do diskuze Daniela Powtera....naštěstí tam nešíří ty svoje kidy...nejspíš už ji přestalo bavit zesměšňování sebe sama...
  • Harli je docela dobrá ....
  • ja jsem nahodou krasna abyste vedeli.je mi 17 a mam firmu kosmetiky v italii. a mam za kluka vojtu kotka a bydlim v praze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit