Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro klarinku

    nebo aspon odkaz!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro klárku

    Achich klárko.....ty na mně zapomínáš!!!!!!!Nemusíš se vymlouvat že nemáš čas, řekni mi narovinu proč mi nepíšeš......Chjoooo, každou hodinu co sem na netu chodim na ten mejl a koukám se jesi mi nepřišel e-mail...a nic. a nic, a a a a a a a a a zase niiiic!!!:(:(:( Klári tak už mi proboha písni!!!!!:(:( Papapapapa Marťulinka....já teda nevym jo...ale H.D mooc nemusim..... :X
  • pro klarinku

    a odkaz zase nikde!!!!!
  • pro mar´tulinku

    ahojík prosím nezlob se ale já jsem neměla vůbec čas sem byla na focení a pak jsem měla hodně starostí ve škole:-(((( maj tam hroznej bordel a předělali nám rozvrhy takže sem musela hodně lítat a schánět ty profesory:-) mrzí mě že jsem ti to slíbila a pak to nedodržela ale budu se snažit ti napsat hned jak to jen půjde ano?
  • klárko, proč mi něco slíbíš a pak to nedodržíš????Proč mi kurnik nenapišeš ten mail????Sem tady na něj čekala už od pondělí a nic...tak něco neslibuj když to nedodržíš!!!!!
  • a vidíte chudinky omezený? už je to zase tady radši chodte kanálama protože mít váš slovní tak se radši zakopu pod zem a nevylezu...
  • ne ty taková nula se nepleteš:-) a mě už pomalu začíná přestávat bavit ty vaše omezený keci fakt už mě nudíte
  • pro klarinku

    ježiš to je fakt super že jsi to ještě neslyšela ale je to pravda....hej už mě to pomalu přestava bavit-2 měsice tu kecaš cipoviny a fotka nebo aspoň odkaz....a ten je furt nikde!!!!je fakt super že se snažiš neodepisovat,ale opravdu by mě zajimalo proč nechceš ukazat svoji fotku-vždyť jsi nadherna ty slavna modelka klara vždyť se nemaš za co stydět ne??ja takova nula se přece nepletu ne?
  • ne vůbec to nbylo otřepený tohle jsem ještě neslyšela:-)
  • pro klaru

    jen jsem se tě chtěla zeptat byla jsi už někdy u sveho tatinka v jeho vile vedle joshe??
  • a co je na tom tak divnýho že muj fotr bydlí v A.l? tam emigroval... a co jako? no marťulinka je modelka nevim proč by bejt nemohla jí písnu ale přišla mi o.k a na joshe užž jsem se dlouho kouknout nebyla takže o žádný dashe nevim ale jestli se mě zastala tak že jí taky děkuju:-)
  • PRO KLARU

    jééééé to je super že se znaš s naomi,pošli mi někdy jeji podpis,jo??jo a jen jsem ti chtěla připomenout že odkaz tu furt neni!!!!!!!
  • PRO KLARU

    jen jsem chtěla napsat že je fakt dost hodně divny že jsi na tehle diskuzi i na diskuzi nakecavala že maš vilu vedle joshe hartnetta no a když ti na to nikdo neskočil a všichni tě odfakli tak na diskuzi od JH na hodou napsala modelka dasha že tě chape a zastavala se tě.jaka nahoda že se tě zastala modelka-nepletu se nahodou tady se tě zastala marťulinka a neni jen čistou nahodou modelka??
  • Tak sem zase po delší době zašla na osobnosti, a koukám že tu tem tvůj odkza furt není...A marťulinka musí bejt asi tvá kámoška vid?Ste se domluvili co??Mně je to jako fuk, aspon se te nekdo zastává vid??:D no ale co....tak papa a měj se jak chceš, hlavně ne dobře!
  • pro tebe je slušný chování a slušný jednání s lidma podmínkou jo? hm,tak to je mi tě docela líto já napsala až se začnete chovat slušně ne až napíšete jeden vzkaz kterej neobsahuje slova z vašeho rozsáhlého slovníku! na kterej by ste si mimochodem měli nechat dát patent mohlo by se s nim tak mluvit ve chlivě!
  • PRO KLARU

    nechci nic řikat ale až moc si protiřečiš,jelikož jsi napsala že podminkou pro ziskani tveho odkazu si zasloužime jedině když se k tobě budeme chovat slušně,no a jak to dopadlo??člověk to uděla protože ja už fakt toužim spatřit tě na vlastni oči...no a co ty na to?nic....a odkaz zase nikde..sry ale tohle je fakt dost marny
  • pro klárku

    Nene, na Escadu sem nejdu...moje agentura je (nevím jestli jí budeš znát...sem tam už od svejch 12, a nevím jestli je tak "prestižní" jako Ellitle look) M&M tam je to dobrý....=) Vydělávám si docela dost, mno..=) A ty přehlídky sou taky SUPER!!!Ve svých 13 sem měla první přehlídku "junior" v 14 další...v 15 sem fotila do magazínů, v 16 to bylo hoodně přehlídek, v 17 sem fotila pro zahraniční magazíny a v 18....to mně ještě čeká..=D Mno...tak se mi prostě ozvi, až budeš mít teda čas, ráda si počkám...Tak zatim papa
  • pro marťulinku

    ale,prosimtě za co se omlouváš? vždyť se nic nestalo ne? si to přepíšu to je o.k:-) já se na mail asi teď nedostanu ale př.tejden ti písnu jo? budu mít málo času:-( nechystáš se taky na přehlídku pro escadu? že by sme se mohly potkat:-) docela ráda bych poznala tak sympatickou slečnu:-)
  • ano já ti ho pošlu ale tim,že ses tu se mnou bavila celou dombu jako dlaždič a jednou zprávou to chceš spravit? ha,ha tak naivní nejsem až se začneš chovat slušně normálně a ne to jen hrát tak pak ti ho pošlu:-) agenturu jsem tu zmiňovala tak by neměl být problém si to najít i sama:-) ale jak jsem řekla až se naučíš jednat s lidma timhle nahranym proslovem si to nespravíš:-)
  • Tak slečny vaše problémy bych chtěl opravdu mít. Moc jste mě pobavily :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit