Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro Jordie-DeFeo a kláru

    sorry ze jsem tady dlouho nebyla mala sem neco na praci
  • kláře:

    Ale jó!klidně
  • jo,jo jsem to já a ještě jednou se omlouvám můžeme začít znova?
  • pro kláru:

    No o.k. byl to josh hartnett:::: A ta velká fanynka jsem byla já!!! Takže to asi fakt seš ty!!
  • ty brďo já už si to moc nepamatuju ale kam vim že jsem psala bylo na diskusi joshe hertnetta a pak taky pár k angeline jolie ale kde byla tato přezdívka to si nevzpomínám ale jedno z toho to nejspíš bylo:-)
  • pro kláru:::

    kláro O.K. v jaké debatě ( o jaké celebritě) byla holka pojmenovaná jako "velká fanynka"? Abych věděla že to jsi ty!!tak o kom??
  • pro:Jordie DeFeo

    vážně no,je to možný já jen doufám že sna da mě najdete i ty lepší stránky mě už to nebavilo se tu hádat je to zbytečný a lidi už jsou i takhle na sebe dost hnusný ne?:-))
  • Vánoční dárek

    Dcera viděla Prázdniny v Římě a chtěla by CD s písničkami z filmu. Poradíte mě? Předem děkuji.
  • pro kláru

    ahoj, víš že se už známe z dřívější debaty???
  • pro Lindsay2

    Ahoj promin ted jsme tu nemohla bejt!ale už jsem!
  • jooo! konečně! začneme oslavovat holky ne? alespoň se můžeme usmířit a ty už konečně vypadneš!
  • pro Lindsay2

    Ahoj. chodím sem kdykoli podle školy!
  • pro Jordie-DeFeo

    napis mi v kolik tak priblizne chodis na tuhle stranku a nejdy kdyz tady budem obe spolecne tak si muzem psat rychleji ::::----)))))))))))
  • pro kláru

    přesne tak kláry my se ted hadame s NEZNÁMOU a je to docela zabava teda až na tu stranku kdy nas furt pomlouvá.ale my jsme na ni s Jordie-DeFeo vzdycky vyzrály muzes nam pomoct jestli chces kláry tak aaahhhooojjj
  • pro PRAVOU kláru::.

    Ahoj. to je dobrý, aspoň máš ponaučení pro příště!!!:-)My se teď "bavíme" s NEZNÁMOU :-))))
  • pane jo!

    ahoj všem lidi ja se hrozně stydim za to jak jsem se tu chovala,to že jsem modelka ještě neznamená že se musim nad každym povišovat! opravdu mě to moc mrzí vim že to asi nepochopíte ale vše co jsem tu říkala je pravda! jenže kdybych to nepodala tak snobsky tak by ste mi možná uvěřily a nemuseli vzniknout takový hadky! nedávno jsem se přišla podívat jestli swe tu o mě ještě bavíte a zhrozila jsem se když jsem viděla že tu někdo píše za mě takový blbosti že to vypadalo že jsem ještě protivnější! asi bude těžké rozeznat jestli jsem to psala opravdu já ale tohle jsem já opravdu! takže se všem moc omlouvám za to svoje chování a nehádejte se tu kvůli blbostem! ahoj:-)
  • pro Lindsay2

    Ahoj! NO tak to teda promin no...ale fakt mi to příjde! Ale mě to je jedno.....co studuješ?
  • pro OBĚ:::

    Hele holky/o příjde mi že ste jenom jedna a ta samá, prootže je nějaký divný že každou diskuzy tu ste ve stejnou dobu, myslím že jsi jenom jedna ale chováš se z jedné strany jako mrcha a z druhé jako fajn kámoška,takže newím.Ale jestli mám pravdu tak mi to napiš!
  • pro Lindsay2

    Ahojky kámoško!!No,,, s tou klárou to bylo tak že jednou jsem se sní hádala na jiným netu....a jedna holka která tam byla taky tam do diskuze napsala že ať se podívám na osobnosti/Hillary Duff no a tady byla taky!TAk sem si sní chtěla pokecat:-)))))) No jinak už dál nic...
  • NEZNÁMÁ::

    Půjdu...je lepší než ty!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit