Přejít na výpis diskuzí

Hilary Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
2018 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm,tak vydět že to nebude jen v závisti ty to máš asi už vrozený co? tak fajn další diamantovej prstýnek už fakt nechci no,a máš pravdu ničit si ten svůj ksichtík by byla fakt dost škoda!
  • jo a ještě něco,pochibuju že honzíka po třech letech zajímá jak vypadam... jelikož mě viděl i ráno po probuzení tak o tom dost silně pochybuju:-))
  • já mám kamarádů dost,ale těch pravejch o který se můžu vždycky opřít! když mi bylo 15 tak mě jeden kluk do kterýho sem byla zabouchnutá až po uši,chtěl dostat jen do postele..i když sem se bránila tak mě ten blbec znásilnil a pak se všude chlubil před kámošema že se vychrápal s modelkou!je pravda.že sem asi neměla hledat známosti mezi fotbalistama...větší magory sem nevideěla! další mě pdváděl s každou holkou,která byla alspoň trošku hezká!do očí mi řikal,jak si s ní užíval a já neměla sílu,se s nim rozejít!:-( když to za mě udělala máma tak sem jí byla hrozně vděčná! pravidelně mi píše nějakej uchyl na mobil oplzlý zprávy.. si jako myslíte,že mi to dělá dobře nebo co? nakonec sem si našla kluka,normálního hezkýho milýho kluka,žádnýho frajírka,ale kluka kterej se dobře učí,má dobrý známky a vim,že se na něj můžu spolehnout...sem s nim už 3 roky... si myslíte,že kdybych byla namyšlená,tak bych tohle všechno přiznala,a řekla bych to takhle na rovinu??? já se omlouvam,jestli sem tak působila,ale nechci aby mě někdo soudil,když mě nezná! a taky mi přijde zbytečný se tu hádat když se vůbec neznáme!
  • tak teď mě dobře poslouchejte: spousta holek si o mě myslí že sem namyšlená,když sem byla menší tak mě ve škole šikanovaly...! pak když mě víc poznali tak každej chodil a pořád se mi omlouval,že vůbec nevěděli jak hrozně sem fajn...! navíc modelku dělam jen pro to že to chce po mě máma ona na to neměla postavu tak si plní svoje sny na mě! a já jí nemůžu říct že to neni můj sen,protože mi začne vykládat ty keci jak je to pro mě výhodný...
  • těch lidí ti bejt líto fakt nemusí! oni se se mnou určitě nestýkaj jen proto jak vypadám ale hlavně pro to jaká sem což někdo tak povrchní a tupej jako seš ty nemůže pochopit! já bych řekla že se na mě dívaj náhodou rádi hlavně kluci když sem na obálce cosmopolitanu nebo maximu že? já se tam hlavně dostala pro to že mám charisma a sem charakter což se o tobě říct nedá! ale nevim,taky nemůžu stopr určut neznám tě naštěstí o takový známosti fakt nestojim!
  • Hilary je super

    Hilary je fakt super mám jí nejradši ze všech zpěvaček a hereček je prostě to nejlepší co toho vašeho Jola mohlo potkat mám její cédéčko a celý pokojíček mam polepený jejíma plakátama. A vy co ji nemáte rádi tak to je od vás pěkně ošklivý že jí takhle nadáváte chudinka moje. A ještě něco chci aby se s Jolem vzala a měli spolu šťástné manželství a kupu dětí. Mám jí ráda a doufám že to tak zůstane .
  • jo a jen tak mimochodem já po Joelovi nešílim jak si tady někdo myslí o těch co nesnášej Duffku že??
  • tak víš ty co,je zajímavý že právě díky tomu že sem tý ,,barbíně"tak podobná,sem se dostala mezi pětici nejlepších modelek v prestižní agentuře,předvádim pro prestižní značky v paříži a milánu...:-) neboj,tebe určitě nepotkam z lidma co záviděj druhým uspěch se moc nestýkam:-) a navíc jak o ní můžeš takhle hnusně mluvit! ty jí neznáš,znáš jí jenom z rolí které ona hraje ale neznáš jí v v opravdovém životě! nemluví z tebe tak trošku závist?
  • pro SUMMER

    je super že aspoň někdo tu má rozum
  • PRO D

    pro d:silne s tebou souhlasim vy by jste snad pro joela i zemreli ne?pubertalni trapacky
  • teda holky koukam ze se tady projevuje docela zavist ne?!ste vtipny fakt,delate jak kdyby vam ho prebrala :)))
  • aaaaaaaaaaa

    Je super
  • pro miselku:

    mě se její písničky taky líbí,ale chápu že je to věc vkusu, a od toho je tohle diskusní forum... mě se například zase strašně protivý paris....ale opravdu mě rozesmál ten název barbína,myslim že ani já ani hilary tak určitě nevypadáme:-)
  • pro:KLARU:ja jsem od Hilery jen jednu pisnicku myslim ze se jmenovala WAKE UP A BYLA PROSTE SUPER!!!
  • me se moc libi Hilery Duff hlavne ve filmu ITALSKE PRAZDNINY !!!!!
  • pro:terku:moc toho o lindsay lohan nevím ale ve filmu mezi námi děvčaty vypadala celkem v poho a dobře se oblíkala.jen teď je taková jiná no jestli chceš pokecat ještě o něčem tak mi napiš na mail charlottttka@seznam.cz
  • takže hodně lidí tvrdí že vypadam jako její dvojče ale nikdo mi ještě neřekl že vypadám jako barbina!!!!! to je kravina a nevypadá tak ani ona! všechny písničky který sem od ní slyšela a filmy který sem s ní viděla se mi hrozně moc líbily!!! ale chápu,že to je věc názoru! kdyby neuměla hrát,tak jí do těch filmů nedávaj víš? a kdyby neuměla zpívat,tak si lidi nekupujou její cd:-)
  • Hilary je Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!
  • Tak co tu lezete když vas vubec nezajima,proc ji poslouchate,proc se o ni kruci starate!!!
  • hele vo tom nema vubec smysl se rozepisovat,kazdej normalni clovek vi ze ona je barbie a barbie zustane.zkuste se kouknout na nejakej jeji film bez dabingu..neumi hrat a uz vubec ne zpivat,zpiva pop v rockovym obleceni. ma umely zuby a satanvi co jeste..tot muj nazor,die

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit