Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :o)

    Holly je jedna z mych nejoblibenejsich herecek.Je uzasna!!!!!!!!!!!!Hlavne v carodejkach.
  • si super actor, holka!
  • je božííí

    Piper je naprosto skvela!!!nej herečka!
  • Piper

    Nejlíp hrála sice Paige ale Piper neby la k zahození.Má jí moc ráda a zbýrám o ní všechno možný.
  • ahoj
  • I LOVE YOU

    I LOVE YOU !!!!!!!!!!!!! nevyslovytelne vas vsechny miluju
  • JSI NEJ

    TY JSI PROSTE NEJ HERECKA JAKOU ZNAM ,CHTELA BYCH BYT ASPON S POLOVINY TAK HEZKA JAKO JSI TY!!! PRAVIDELNE SLEDUJU SERIAL CARODEJKY A MOC SE TESIM AZ BUDE DALSI POKRACOVANI CARODEJEK!!!!!!! S POZDRAVEM GABRIELA
  • Holly je skvělá a hezká herečka a v Čarodějkách je boží a doufám že budem mít možnost jí vidět i v dalších sériích, taky jí to slušelo v Dannyho parťácích sice tam byla chvili ale to se taky počítá!
  • opchvala

    Jsi ta nejlepší ze všech. Moc semi líbý seriál Čarodějky a doufám že je budete natáčet dál. Ještě jsem neviděl žádný další film kde hraješ a už se těším až ho uvidím. Ahoj, měj se dobře a ať se ti daří vše, co budeš dělat
  • Žádost

    Ahoj Holly, chtěl bych tě požádat jestli bys mi mohla něco napsat na moji mailovou adresu. Mohli bychom si dopisovat. Ctěl bych být tvůj kamarád. Diky za odpověď. Ahoj
  • super

    super herečka
  • Fate

    Ahoj Holly, Jsi úžasná,na seriál čarodějky se dívám každý den...Z Halliwellek si ta nej nejlepší a nejhezčí,nejchytřejší a nejmocnější.Můžeš se přestěhovat do ČR?Doufám že u nás bude 7.série charmed...
  • Blabla

    Jste neuvěřitelně trapný,nejtrapnější trapky!!!!Protože Piper jsem JÁ a vy si o tom můžete nechat jenom zdát vy FÚRIE!
  • piper phoebe paige

    jste fakticky nej nej nej serial bez ktereho bych se neprobouzel do super dne fsechny jste moc hezke a ja bych byl rad kdy by ty a leo jste se dali do hromady jinak jste nejlepsi serial co jsem kdy videl
  • Piper

    ScNejstarsi sestra hopnosti:zmrazeni vybuch
  • www.charmed.websnadno.cz - koukněte se tam plííís! Díky

    Ahojik Holly, jsi úžasná, nejlepší, skvélá, super, nádherná, milá, praštěná a prostě nejúžasnější človíček co znám! Pro mě nejlepší herečka! A to je co říct, měla jsem ráda Millu Jovovich a Angelinu Jolie a před tebou smekaj i tyhle královny! Fakt jsi super, i když jsem tě zatím viděla jen v seriálu Charmed, tak věřím, že jsi skvělá herečka i ve filmech. Jako člověk mi taky připadáš skvělá! Skvělá máma, skvělá manželka, super kamarádka. Jsi má nejoblíbenější z Hallivelek! Přeju ti do života jen to nejlepší a nejkrásnější co člověk může zažít, protože ty si to zasloužíš! Nejsem na holky, ale hezčí holku než jsi ty jsem nikdy nepotkala a nikdy taky nepotkám! Tak pac a pusu met.allice
  • piper

    PIPER jsi moje nejoblibenajsi herecka na svete jako v carodejkach si me okouzlila uz od zacatku a ty tvy schopnosti jsou supr hlavne mrazeni to se mi libilo vzdycky doufam ze budou v casopise nejaky plakaty z carodejek nebo clanky a kdyz to nepujde tak aspon neco me na muj mail skorpik@tiscali.cz moc me to potesi fak dekuju moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Chtěla by jsem vás požádat!!!!!Chtěla by jsem,aby jste mi pomohli já chci ,aby Tv Tip seriál vydal speciál o seriálu Čarodějky jestli máte stejný úmysl napište prosím na haresh.shah@tvtipserial.cz toto je E-mail našéfredaktora móóóóóóóóc Vás o to žádám myslím že milujete seriál Čarodějky stelnějako já
  • Holly

    Holly, jsi má nej nej herečka, jsi (teď už) nejstarší ze sester Halliewelových.. ale tvoje schopnosti bych chtěla mít.... zmrazování času je přímo světová vlastnost. taky se mi líbí teleportování, telekineze a přitahování
  • Holly

    Tak jsem asi před měsícem psala do Primy, a napsali mi, že budou o 5.10.2004 vysílat ve 13:45 5. a 6. řadu seriálu Čarodějky(Charmed)!!!!!!!!!SSSUUUPPPEEERRR!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit