Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrá čarodějka

    Holly je jedna z nejlepších hereček,který znám.Skvěle hraje v čarodějkách.
  • www.thecharmed.websnadno.cz
  • Super herecka.

    Je to vazne najlepsia herecka.Je super v seriali charmed.
  • Hello,Piper

    Hello,Piper.How are you?You are my a favourite!!!!!I love you.kate
  • The best of the bests actress

    Holly je ta nejlepší herečka na celym světě a je to i ten nejlepší človíček, kterýho znám!! Miluju jí!!
  • Holly Marie Combs

    Ona je prostě super.Je skvělá herečka.
  • Výzva!!!

    Hele lidi co si do ňákýho časáku napsat o plakát Holly,nebo pokud možno Holly a Finley.Co vy na to dem do toho???:o) !!!VIVAT HOLLY!!!
  • Piper

    Piper je moje nejoblíbenější Čarodějka a Holly Marie je moje nejoblíbenější herečka s velkým H
  • Holly

    Holly ty jsi ta nej herečka sleduju pravidelně čarodějky a ta role piper se k tobje hrozně hodí a už se těším až budou dávat další sérii ...........
  • Holly

    Holly je bomba herečka ve všech ohledech je prostě nejlepší a hlavně super mám ji moooooooooc ráda je prostě skvělá
  • jí by člověk uvěřil snad všechno. Je to prostě dokonalí člověk. www.carodky.websnadno.cz
  • CHARMED

    Jste nejlepší!!!!
  • holly

    holly je nejlepší herečka a nevíc se mi líbila v čarodějkách
  • Holly

    Holly je prostě super!!!
  • Piper Halliwell

    Piper je faaaaaakt nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
  • Cest

    JE SUPER
  • Super

    Holly je prostě nej
  • Holly patří mezi moje nejoblíbenější herečky, hlavně díky Charmed. Je fakticky dobrá, a tak trochu i zcvoklá (v tom dobrém slova smyslu). Mám ji fakt ráda.
  • mám jí moc ráda skvěle hraje a skvěle zahrála roly Piper v seriálu CHARMED/Čarodějky/
  • Holly je prostě cool.Úplně ji zbožńuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit