Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Dokument

    Díki moc!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *4* *4* *14* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Dokument

    Můžeš si to stáhnout na www.ulozto.cz ...jen napiš Hugh Laurie a je to hned na první stránce *4*
  • Re: Re: Re: Dokument

    jo? a dá se to nějak totok přehrát, nebo je to někde na internetu k přehrání? :-) *15* *9* *7* *7* *7*
  • allisonc

    Re: Re: Dokument

    No, teďka už asi hned tak ne *9* . Já ho mám nahranej na videu *4*
  • Re: Dokument

    pls kdy se to bude jeste prehravat *9* *9* *9* *9*
  • Dr. house

    Miluju seriál dr house!!! mame ho natoceny a furt na nej koukame. Musim priznat ze se mi hugh laurie llíbí :-) :-) :-) je upe super a hezkej!!! *14* *14* *14* *14*
  • allisonc

    People Choice Awards

    Ještě něco jsem zapomněla. Právě probíhá hlasování na tuto cenu (viz titulek)(do 7.12.2010). Můžete podpořit Hugha jako nejlepšího herce v dramatickém seriálu, samotný seriálo Dr. House, Hugha alias House jako nejlepšího televizního doktora, Lisu Edelstein jako nejlepší herečku v dramatickém seriálu nebo Roberta Seana Leonarda jako nejlepšího televizního doktora. Doporučuji hlasovat. Můžete kolikrát chcete. *3* sem dávám odkaz: http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp
  • allisonc

    Dokument

    Pro fanoušky: 28. listopadu budou dávat na ČT 2 v 9:40 hodin dokument o Hughovi a jeho životě *1* . kdyby někdo nestihl tak to opakují další den v noci. Já se budu koukat určitě!
  • Písně

    Miluju jeho písně. Třeba Mystery, All We Gotta Do, Steffi Graf, America... atd :-D jsou vážně senzační. Doporučuju. na YouTube jsou i s českými titulkami. *14* *14*
  • allisonc

    let Fénixe

    V letu Fénixe byl skvělý,film se mi líbil a on byl jako vždy bezva *3*
  • mawtinkar

    !!!!

    DR house upe nejky seriál žeru těěě lásečko!! *14* *14*
  • Happy Birthday

    Všechno nejlepšííí *14* *14* *14*
  • terik11

    Happy B.Day

    Taky pochybuju, ale musím to sem přihodit! VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
  • Narozky

    Všechno nejlepší ikdyž pochybuju že si to někdy přečtě... *4*
  • Vše nej...

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám! Hodně lásky, štěstí, zdraví a radosti do života. Ať je stále tím nejlepším, věřím že jim naždy bude!!!!! *14* *14* *14* *14* prostě všecičko dobré a to nejlepší na světě mu přeji! Protože on je můj nejoblíbenější herec a věřím, že tomu tak zůstane!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jituska80

    Re: blahopřání

    taky taak *1* *14*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14* *14* *14*
  • your-darling

    ...

    Všecinko nejlepší... *3* *3* *3*
  • aannddrreejjkka

    Hugh Laurie

    Přeji všechno nejlepší mém nejoblíbenějšímu herci na světě jménem Hugh Laurie. Přeji Hughovi hodně zdraví, lásky, štěstí prostě aby se měl na světě co nejlépe. Vždycky bude pohledný muž! A navždy bude v mém srdíčku nikdy na Hugha nezapomenu NIKDY.! *14*
  • allisonc

    narozeniny

    I když vím, že si tohle Hugh těžko přečte, tak mu alespoň takhle přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spoustu dalších skvělých dílů House ve kterých nás určitě nezklame. Děkuju za jeho kariéru!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit