Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší!!!

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám!!! *4*
  • mikysek100

    Happy B.

    Všechno nej nej k narozkám! *1*
  • martina81

    Narozky

    Dnes má Hugh narozky *4* *14* , tak hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody *4* *14* *14* *4* *14* *14*
  • daduska

    POMOC!!!!!

    Ahojte decka moc Vas prosim o hlasy na http://www.zlutetydny.cz/detail/id/ 528/ je to jeden muj kamarad s tanecnich výhra je kolo a moc by o to stal staci dat libi se mi moc prosim
  • gunny

    5.5.2010

    Dnešek je dnem kdy k nám na obrazovky dorazí 6.řada seriálu Dr.House.

    Veselme se přátelé *1* *1*
  • gunny

    Re: Re: Mentalista vs House

    Jo Mentalista taky není špatný,ale prostě House je House a zdá se mi že Mentalista si vzal pár (skvělých) vlastností od House.

    Můj nejoblíbenější seriál je House,ale dívám se i na spustu dalších i na Mentalistu,ale to nezmění nic na tom,že house je NEJLEPŠÍ. *1* *3*
  • gunny

    smrt

    Tak a Kutner spáchal sebevraždu.
    V tomto díle se dozvídáme o smrti L.Kutnera,ale další důležitou částí je Housova ztráta vše zjistit a všemu přijít na kloub.
    Už zbývají jen 4 díly do 6.série.
    což je super ! *1*
  • prcek007

    dvd

    Jsem také strašnej fanda na Hause a ted vyšli jho DVD už druhá série a je to fakt dobré,tak jestli nemáte kupte stojí to zato.
    ahojky všem *3* *3*
  • gunny

    Re: Mentalista vs House

    Máš pravdu mají toho dost společného.Třeba Hugh je Angličan a do Ameriky přišel kuli herectví.Simon (mentalista) je Australan a taky přišel do Ameriky kuli herectví.
    Taky umí odhadnout lidi jako house a taky vždycky přijde na pravdu a taky ho postihla tragédie jako House. (Jsou skoro jako bratři).
    Mentalista není tak úplně nejhorší seriál ale trošku mi to připomíná seriál Můj přítel Monk.
    Podle mého názoru House nikdy neomrzí a Hugh Laurie už vůbec ne !! *3*
  • čeština

    Jak někdo může napsat medailY??? To je do očí bijící!!! *16* *1*
  • allisonc

    Mantalista vs. House

    No já si myslím, že House je mnohem lepší než Mentalista. A navíc, House byl první!!
  • ajulina

    Re: Mentalista vs House

    jo House je proste House... *5* miluju tenhle serial..ani jeden dil sem nevynechala....ae mentalista je taky suprovy... *3* me se teda libi... *14*
  • sara.jenni

    Re: Mentalista vs House

    To máš pravdu!!!!!! House je nej!!!!!!!!! a jenom bych chtěla říct, že si nejde nevšimnout toho, že mají až moc společného! Třeba už jen název House má "H" v rámečku a mentalista je celý v ramečku a dokonce jsem viděla fotk kde mají stejnou košili *4* ! samozdřejmě, že Hughovi sluší, ale mentalistoviny ne *4* *4* *4* !!!! No prostě na House nemá a ani nikdy mít nebude!!!!!! I love HOUSE! I love HUGH!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gunny

    Mentalista vs House

    Já myslím,že je lepší House,a to o hodně,Mentalista je sice chytrý,ale až moc namyšlený.House je pros tě NEJ VE VŠEM !!
  • Re: Re: Anketa Dr.House vs Mentalista

    Jo......:)
  • lili444

    Re: Re: Re: Re: 5.řada

    (kýv kýv)...škoda že ho teď dýl neuvidíme *9*
  • lili444

    Re: Anketa Dr.House vs Mentalista

    No..to se mi teďko zrovna nějak nechce xD..ale fandim :D
    Mimochodem moc děkuju za příspěvek na profil (lidé.cz)...mně tam nějak ty obrázky nešly odeslat..nu až zjistim, co s tim, tak ti tam něco taky dám x)
  • Re: ?

    asi profesionálně provokuje. *1*
  • aannddrreejjkka

    Anketa Dr.House vs Mentalista

    Ahoj hlasujte! http://diskuze.libimseti.cz/dr-hous e-vs-mentalista-831240?uid=9c93aca5 259da04d6b7525f112ef8a1a
  • Re: Inzerát

    nemáš johnnyho deppa ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit