Přejít na výpis diskuzí

Hugues Aufray

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hugues Aufray

    Zdravím všechny,které jako mě okouzlil Hugues Aufray. Marně sháním jeho písničky,pokud víte jak a kde budu za tuto informaci vděčná. Za informace poslané na můj e-mail předem moc děkuji.
    • Re: Hugues Aufray

      Ahoj, CD H. Aufrayho můžeš objednat na www.Audio3.cz
  • Hugues Aufray Superstar

    Il y a longtemps que je t´aime, jamais je ne t´oublierai...(une chanson française)
  • koncertH.A. v Brně byl fascinující. Do té doby jsem ho neznal. Nyní sháním jeho CD a stal se pro nás velkým oblíbencem jak za muzikantem a i člověkem
  • koncert

    V Brně to byl úžasný zážitek. Je neuvěřitelně skvělý .
  • koncert

    V Brně úžasný zážitek ! Miluju ho už 30 let a je pořád stejně skvělý !
  • koncert

    V Brně jsem byla - ta, co mu přinesla růži. Je úžasný !
  • Hugues Aufray

    V Brně jsem byla ta, co mu přinesla na pódium růži. Miluju ho 30 let. Je fantastický !
  • H.Aufray

    V Brně jsem byla, viděla,žasla. Je úžasný! Miluju ho 30 let a tehdy jsem se s ním osobně setkala. V Brně jsem byla ta, co mu přinesla růži. Zážitek !
    • woila

      Re: H.Aufray

      MYSLÍM SI ŽE TI JEN TIŠE ZAVIDÍ!JSEM SICE MEZI NIMI ALE BERU TO S PŘEHLEDEM *1*
  • koncert

    Vážení, v sobotu 2.12. měl H.A. vystoupení v Brně na Hudební scéně v pořadu Evropští básníci. Fantastické.
  • Super

    Láska mého mládí...
    • Re: Super

      Mého mládí také. Stydím se, ale měla jsem jeho velký plakát na WC dlouhá léta a můj manžel, sedící a žárlící ho vždy chtěl ztrhnout. Teď se dívám na záznam jeho koncertu a zjistila jsem, že je ještě starší, než moje mamka. To zírám.
      • Re: Re: Super

        Pardon! strhnout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit