Přejít na výpis diskuzí

Hugues Aufray

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak,teď v prosinci začínám 3rok na blogu :) kde překládám texty a rozhovory atd.Je zvláštní, že tam chodí víc cizinců než čechů *1* ,no je to asi tím, což si myslím od začátku, že lidi sice jeho písně znají, ale nevědí, že jsou od něj...a jsou překvapeni, že to nejsou naše písně, už jsem jich mašla přes 20!Jinak jmenuje se to Blog u zelené housenky,(větší pitomost mě nenapadla ):)Takže krásné svátky Vám všem. *1*
    • cunicekb
      Ahoj zelená housenko *1* Právě jsem se zde registrovala a zrovna si narazím na tvůj příspěvek pod "mým Hugouškem" *1* *1* *1* *1* *1* Tvůj blog znám a nesčetněkrát jsem u něj slintala, je naprosto úžasnej, díky moc za něj *14*
  • woila

    texty

    ahojky koukám že tady nikdy nikdo není *9* tak 4 měsíce se snažím překládat texty H.Aufray jen kdyby náhodou měl někdo zájem?Stačí napsat tak pa *1*
    • Re: texty

      Zdravím, po nějaké době jsem znovu zašla na stránky mého velkého oblíbence. Já bych si moc přála překlady jeho písní. Budu moc ráda, když se mi mailem ozvete - díky Dana
    • Re: texty

      Ahoj! Mohl bych zkusit spolupracovat. Trochu francouzsky umím a mám moc rád francouzské chansoniéry, písničkáře a zpěváky.
      • woila

        Re: Re: texty

        Zkusit to můžeme *7* JISTĚ. KDYŽTAK MI NAPIŠ NA MŮJ E-MAIL.*1* SEM UŽ MOC NECHODÍM NIKDO TADY VĚTŠINOU NENÍ :( BUDU SE TĚŠIT *3* PA
    • Re: texty

      Ahoj, moc bych prosila. Ráda ho poslouchám, mám pár CD, ale s mojí neznalostí francouzštiny jsem překladu neschopná a jen se s pomocí slovníku domýšlím, o čem to vlastně je. Díky!!!!
      • woila

        Re: Re: texty

        Ráda jen upozorním je to překlad ne text písně zpívat to nejde *14*třeba když se budem snažit?Snažím se to překládat i foneticky což je ještě větší legrace *1* jinak napiš kam a kterou třeba už bude hotová jako přeložená jo taky mi šlo jen o to abych věděla o čem zpívá nic jiného!To jen pro případné kritiky místo toho aby to sami udělali určitě budou kritizovat!Francouzsky se učím ale mám kamarádku která žije ve Francii snad se s ní brzy spojím.
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • Aufrey

    Prosím Vás, nevíte, jestli se dá někde sehnat TV záznam vystoupení H.Aufrey z Brna, který byl odvysílán minulý týden? CD jsem si již objednala, ale ten koncert musel být fascinující... Díky za zprávu.
    • Kamarád ho má...napište mi, pošlu
      katerina.herkova@centrum.cz
    • Re: Aufrey

      Mám ho...
      • Re: Re: Aufrey

        Dobrý večer, mohl bych od Vás získat ten záznam z Brna? Je to ten z cyklu Básníci Evropy?Dík za odpověď. Milan Kolářík, Plzeň
        • woila

          Re: Re: Re: Aufrey

          Kdyžtak se mi ozvěte a domluvíme se :)
          Mám na mysli ohledně koncertu z Brna.
  • H.Aufray

    Hugues má také svoje internetové stránky s informacemi o koncertech, fotkami z různých období svého života a dalšími zajímavostmi, je to na WWW.huguesaufray.com *4*
  • Aufray

    Taky jsem se na ten koncert díval. BOMBA! *14*
  • Aufray

    taky jsem teď koukala na záznam koncertu z Brna a bylo to opravdu užasný. Mrzí mě že jsem ho neviděla naživo... *3*
  • H. Aufray

    Teď jsem dokoukal záznam koncertu z Brna; prostě paráda! Ten chlap je neuvěřitelně vitální.
  • Hugues Aufray

    Byla jsem na koncertě HA někdy v začátkem
    70. let a dodnes je to pořád moc pěkná vzpomínka. Nedávno jsem se o něj začala zajímat na internetu - díky tomu mám doma
    2 CD-je to úžasné. Zajímá mě, jestli se nepřipravuje nějaká akce-dočetla jsem se, že pořád koncertuje. Kdy byl v Brně?
    To nemůžu překousnout, že jsem o to přišla-jsem z Ostravy.
    • taky jsem z Ostravy, HA jsem viděla někdy v r. 1968 v Hale Tatran a na koleji mi celé 4 roky visel jeho plakát s liškou...
      Dodnes ho miluji, viděla jsem ho ma TV5 - starý pán, ale magnifique
      Brno můžu poslat
      katerina.herkova@centrum.cz
    • woila

      Re: Hugues Aufray

      Zrušili oficiální stránky huguese aufraye MYSLÍM WWW.HUGUESAUFRAY.COM *10* *7* ach jo
    • Re: Hugues Aufray

      Můžu poprosit o název CD a kde je k mání? Díky, Eva
      • Re: Re: Hugues Aufray

        Já jsem CD sehnala na www.audio3.cz, doufám že jsem to napsala správně. Má jich tam více, já mám koncert v Olympii z r. přibližně 1966, ale název teď momentáně nevím, půjčila jsem ho, i to druhé. Během týdne mi to poslali na dobírku
    • Re: Hugues Aufray

      můžete mi prosím napsat kontakt, přes který jste se dostala k těm dvěma CD? Byl bych za něj vděčen.
      • Re: Re: Hugues Aufray

        Sehnala jsem přes www.audio3.cz, mají tan toho dost na výběr
      • Re: Re: Hugues Aufray

        Už máme hotovo a nic nemusíme shánět !!!
        KK
  • H.Aufray

    H.Aufray je moje velká láska už několik let, sice jsem se s ním nikdy osobně nesetkala, ale napsala jsem mu dvakrát a pokaždé mi na mé dopisy odpověděl, je úplně zlatý a úžasný. Jeho CD je možno objednat na www.Audio3.cz
    • woila

      Re: H.Aufray

      CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT DOPISY JAKO DOPISY? TO ZNAMENÁ ZE MATE JEHO ADRESU?
    • Re: H.Aufray

      Paní Jarce se podařilo skontaktovat písemně s umělcem Huguesem Aufray. Osobně jsem se s ním setkal v Ostravě po jeho vystoupení se skifflovou skupinou v tehdejší sportovní hale Tatran ,tak v r.l966. Mám jeho podpis na fotografii. Velmi rád bych mu pogratuloval k nedávnému životnímu jubielu a poslal mu pár otázek. Prý se setkal jednou s Waldemarem Matuškou. Psal jeden náš časopis. Můžete mi přeposlat jeho e-mail. adresu? Merci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit