Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je užasný *14* *14* *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • já tě miluju Iane Somelharder *14* *14* *14* *14*
  • twl co vás na tom tak sere tak je to jejich věc,že se rozešli tak se to boužel stalo,ale furt sem vypisovat rozešli se tak to je fakt stašný OMG
  • no fuujj *11* *11* *12* *12*
  • No pokud to je pravda,že ji podvedl může si za to sám...
  • Lidi, proč tolik věříte tomu bulváru? Kdy řekl něco pořádnýho, co byla pravda? Bravo nečtu už delší dobu, jelikož tam nepíšou skoro o ničem jiném, než o One Direction, Justinu Bieberovi, nebo jim podobným. A když už něco napíšou, tak je to sprostá lež. Možná, že kdyby jste místo tohohle sledovali spíš potvrzené zdroje, nemuseli by jste tu diskutovat o tom zda se rozešli, nebo ne. Tohle tu už bylo několikrát a nikdy to nebyla pravda. Bulvár z tohohle má akorát peníze a lidé všemu bláhově věří.
    Například z tohohle rozhovoru, který byl pořízen po tom, co vyšel ten drb, že se rozešli jasně vyplývá, že jsou stále spolu a šťastní...
    http://www.the-vampirediaries.cz/interview-s-upiry#more-32021
    Poslechněte si toto video...
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PDKBRxjuUyk

    Já osobně tomu nevěřím. Vím, jaký bulvár je a že napíše téměř cokoliv jenom, aby z toho měl prachy. Už mě štve všude číst, jaká je škoda, že se rozešli, že jim to spolu slušelo... Jinde jsem zase četla, že se rozešli kvůli tomu, že se chtěli zachovat profesionálně. Jinde zase, že kvůli jejich věkovému rozdílu a jinde zase, že kvůli nevěře. Nemyslíte si, že kdyby to byla pravda, tak každý nepíše něco jiného?
    Věřte si čemu chcete, ale možná by jste se nad tím měli nejdřív pořádně zamyslet.
  • To je škoda,moc se mi jako pár líbili ♥ Nevím jestli tomu mám věřit,protože bulvár nakecá hodně věcí a máloco je pravda..
    Ale nevěřím,že to bylo kvůli Ianovi. On by nikdy Ninu nepodvedl.
    A i kdyby to byla pravda,tak budu Iana milovat pořád stejně..♥ Ian/Damon Forever
  • Je mi to líto byl to super pár! *9* *13*
  • To je hrozný. Hodili se k sobě *9* *13*
  • Bouhužel ale vážně jim to moc moc slušelo spolu *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit