Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni se vážně rozešli tak to je škoda moc jim to slušelo,ale douhám,že je bulvární nesmysl
    • Ano slušelo jim to spolu a je pravda že se rozesli prej byl z nakou blondýnkou v hotelu a ta ho porad otravovala a byli i ve stejnem pokoji teda aspoň to bylo napsane v BRAVICKU :)
      • to je blbost oni se nerozešli kvůli tomu co je napsaný v Bravu oni se rozešli z jinýho důvodu!
  • Ian a Nina se nerozešli!!!
    • nerozešli všechno je to výmysl *3* *4* jsem někde četla
  • Víte,že se Nina a on spolu rozešli?? jen že tam pořád je že spolu chodí což není pravda ;) ale moc jim to spolu slušelo <3 :)
    • To my vedět nemůžem.To je,ale škoda.Byly úžasný pár ten nejhezčí který jsem kdy viděla. *16*
    • No já už ani nevím co je pravda! Taky jsem někde četla,že se rozešli, ale pak zas, že je to výmysl bulváru ! Já nevím,ale někde jsem je viděla nová fotka a tam se drží za ruce a dávají si pusu takže....
  • Je skvělej miluju ho!!! Uplně užasnej !!! Dívá se někdo na upíří deníky?? Ten seriál miluju!! *3* *14* *4*
    • Ja se na ně koukám každý den je to ten nejlepší seriál na celými světe a hlavně Ien je tam ten nej upír vždyť i to jméno je dokonalý Damon uplne ho vystihuje prostě tomu sluší všechno je to boží chlap. I love Ian Somerhalder.
    • dívám se na upíří deníky ten seriál je ne nej nej nej *14*
    • Já jo ale,už sem všechno viděla :)) i další díly některý v AJ a někdy i s titulkama <3 ale stejnak na to pořád koukám :)
  • ElizabetkaJB
    Je neuvěřitelný! Úplně krutopřísně sexy až to hezký není ! :D Je prostě dokonalej a uplně nejkrásnější chlap co kdy chodil po Zemi !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • http://in-mysticfalls.blog.cz/1305/nina-dobrev-ian-somerhalder-break-up-rumors tak jsem na netu objevila tohle,doufám že je to jen výmysl novinářů
  • nevim co vam na něm vadí jsem do neho blazen moje 1 přani je vidět ho upe ho miluji mam všude jeho plakáty *14* *14* *14* *14*
  • Newím co je na něm tak záhadného,ale líbí se mi to...
  • On je tak super, že 421 lidí ohromením kliklo na Nelíbí!
  • Škoda, že je zadaný vážně bych ho chtěla vidět *14*
    • Newím přídemi na něm něco zvlášního a to je to co se mi na něm líbí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit