Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • newim co proti to mu někteří máte, že ta fotka je změněná jestli se vám líbí celkově bude se vám přeci líbit i na téhle fotce.
  • fůůůj deb*** nenáším ho!!!!!!!
    • Ty seš asi fakt tupá. Jak to může být de*il??? A vůbec ho neznáš ♥
    • a děvkař rozhodně není!
    • ne není to deb***! náhodou je moc hezkej!
    • jo je to děvkař fuuuuuuj bleee chudak nina
      • děvkař?tos vzala kde?jenom proto že měl tolika vztahů je děvkař?prober se holka
    • nezlob se na mě, ano můžeš zde vyjádřit svůj názor,ale psát o někom že je deb*l aniž by jsi ho znala je docela ubohý!zamysli se nad sebou
  • V Upířích denících je neskuteně sexy,ale i tam mňam
  • jakej trotl zmenil tu fotku? t predtim byla lepsi
    • jackie28
      nešil už je změněná....jsem to změnila já(mimochodem souhlas ta v tý kožený bundě byla super,proto jsem ji na profilovku dala,ale teď jsem objevila ještě lepší *3* )
  • Salvatorkaa
    Ian je strašně sexy a na svůj věk je naprosto dokonalej. Mě osobně se víc líbí Paul, ale Ian by stál za hřích :-D Má strašně krásný oči :-D A co se týče jeho postavy DAmona, ho moc nemusím, ze začátku byl skvělej, pak se z něho stal slušnák a je posedlej Elenou, není to co býval! Já mám radči Stefana a Klause <3
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* milujem taa .. :P http://mysticblog.tumblr.com/page/18 y love you ! <3
  • Ian je dobrý herec, ale už nehraje tak úžasně jako v první řadě TVD. Předtím byl lepší... a co se týče celého příběhu *7* *6*
    Po prvním vystoupení klause, to docela šlo, ale pak napětí zmizelo *9*
    Už to není ten romantický příběh plný tajemna, ale BRUTÁLNÍ příběh o hovnu....a to je škoda
    • Naprosto souhlasím!
  • *14* on má tak krásný oči sou boží
    • kdyby jen oči on je celej náááádhernej *14* *14* *14* *14* *14*
  • já mám doma hnihu plakáty a
    obrázky
  • Ja ho moc miluju je to bajecny herec v denikach hraje nejlepsy roly miluju ty jeho vtipky vzdy se zasmeju a jak je nadherny ty jeho ocka jsou tak ňuňata a jeho telo boze chtela bych ho videt na zivo
    • kikina888
      Danco já bych ho taky moc ráda na živo *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit