Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adushe1864

    Happy Birthday =o**

    Všechno nejlepší, hodně štěstí (peníze přát nemusím... *3*) a moc moc lásky for this very hot guy!!! I LoVe You *14* *14* *14*
  • Happy B-day

    Happy Birthday! *4* *4*
  • takezo

    Happy B´day

    Všechno nejlepší a at Vampíry už dávaj v televizi! *1*
  • eve-lyn

    Happy B-day

    Všechno nejlepší Iane !! *4*
  • elena-bella

    Happy Brighday

    vsetko vsetko vsetko vsetko NAAAj Ian :D :D milujem ta :D :D odpadavam ked vidim tovje fotky :D :D :D :D :D :D
  • Ian Somerhalder

    Ian je opravdu neuveritelne sexy a je taky svelej herec !!!!!! *14* *14* JÁ HO NEUVĚŘITELNĚ MOC A MOC MILUJU *14* *14*

    A MYSLIM ZE NEJSEM JEDINA!!!!

    PS:kdo ho taky miluje tak at se ke me prida!!!! *14* *14* *14*
  • tma

    Super :D

    No čo sa týka Upírskych denníkov, tak som videla len časti, ktoré teraz dávali na markíze, ale inak som čítala knihu *5* ...ale je to čosi iné *4* ...No, ale ten Ian je fakt krásny a dobrý herec *14* ....no čo si budem klamať, nie? :D...už sa teším na ďalšie časti tohto seriálu. Aspoň sa je na čo pozerať. *1* ...toď môj názor *14*
  • moppsik

    Rose 2x08

    Jááj jak řekl Eleně že jí miluje <3 Mě to přišlo strašně sladký ale nasral mě tim jak řekl že se hodí ke stefanovi :D a vymazal jí vzpomínku... *16*
    • Re: Rose 2x08

      Přesně tak... nejkrásnější scéna ze všech dílů které jsem doposud viděla... *14* A ještě na Miss Mystic Falls jak spolu tančili... taky strašně krásné... *14* *3*
    • Re: Rose 2x08

      to mas pravdu podle me to ale elena nejak zjisti. ja u toho brecel bylo to velmi velmi krasny *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *8* *8*
  • Upíří deníky

    Och....Viděla jsem ho už i jinde,ale nejvíc se mi zalíbil v Upířích denících..Je tam neuvěřitelně sexy *14* *14*
    • adusqacek

      Re: Upíří deníky

      Jo, jako Damon je nejlepší, ale neskutečně sexy je i v Pulse a ve Ztraceném městě *3*
  • korytko

    ...

    Nechápu, jak vůbec někdo může být tak neuvěřitelně sexy.... *10*
    • adusqacek

      Re: ...

      Přesně, je to až neuvěřitelný *3*
      • andrea3518

        Re: Re: ...

        to jo noo *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit