Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • respeekt

    ♥♥

    Ian je prostě nejlepší nejvíc žeru jeho úsměv s koutkem nahoru ♥ Už mám shlédnuté všechny jeho filmy a dodívávám ztraceni ale jenom do 29.epizody( pak umřel) :( *14* *14*
    • Re: ♥♥

      ale eště je ve 3. sérii ve 3. a 14. díle a v 6. sérii v 1. díle
  • aninka156

    Iam - Damon

    On je prostě k sežrání! Je tak sexy...ve VD mi hodně rychle přirostl k srdci! Je fakt úúúžasnej! *14*
  • kathykraus

    Dolce & Banana

    Hele nemělo by v tom životopisu být Dolce & Gabana? :D ze tam je Banana
    • adusqacek

      Re: Dolce & Banana

      Nj máš pravdu, ten životopis jsem četla, ale vůbec jsem si toho nevšimla, hned to opravím, jen blbí, že to opravím, ale opravený se to tu objeví až za několik dní. Jinak díky za upozornění, jsem jeho správce, takže je blbí aby u něj byly nějaký chyby.
  • adusqacek

    I love him!!!

    ÁÁÁ, já ho upa miluju, je skvělej, nádhernej, sexy a v The Vampire Diaries je jako Damon upa skvělej, mám co dělat abych se před tou obrazovkou nerozplinula když ty díly sleduju. *4* A nevíte někdo jestli se v té druhé sérii dá dohromady s Elenou? Podle mě by se k ní hodil víc než Stefan.
    • Re: I love him!!!

      Naprosto souhlasím.Podle mě Deimonovi na Eleně záleží víc než Stefanovi. *14*
  • krist.en

    Ian

    neboli Damon.. proste k sezrani *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • grema

      Re: Ian

      Přesně tak taky ho mocka žeru xD *14*
  • llleeennniiissseeekkk

    ???

    Hele nevíte někdo,jak se vyslovuje to jeho jméno? *7*
    • piper13

      Re: ???

      Skutečjé .. Ijen =DD
    • n-abby-sciu

      Re: ???

      Vyslovuje se s "E" - Ien. *3*
    • Re: ???

      Dejmon
  • katusa

    Skvělí Ian

    Ian mi v VD padl do oka hodně rychle. Je to skvělá postava v tomto seriálu, má tam velké charizma.
  • claire9

    Ian

    jako Damon je skvělej a nebo ne. on je asi dobrej ve všem
  • krataska

    Birthday

    Teď mi došlo, že má narozeniny ve stejný den jak já :D *4* *4*
    • Re: Birthday

      on má 4 dny po mojich narozeninách a sme tedy oba střelci
      • Re: Re: Birthday

        nejste jen dva .... já jsem také střelec =D
        • Re: Re: Re: Birthday

          FIX,.... já jsu beran... *1*
  • hmmm

    Já ho žrala v Lostu jako Boona a když v něm zemřel, seriál už mě pak nezajímal *1* Ale v The Vampire Diaries je prostě nej *14* ta role Damona mu sedne...a nejedna z nás by byla ráda Elena nebo Kathrine *14*
    • respeekt

      Re: hmmm

      Přesně tak ♥ *14* *14*
    • Re: hmmm

      přesně...neznám moc holek ktery by si to sni nevyměnily.. *14*
    • vrtulka

      Re: hmmm

      já jsem teď koukala na první díl ze šesté série Ztracených a Ian se tam opět objevil, no a já viděla jen a jen Damona *15* to jak mluvil, jak se tvářil, jaký dělal pohyby, to byl prostě Damon *3* téda já jsem z něj fakt vypatlaná *15*
      • Re: Re: hmmm

        Jenže on není Damon..On je Ian..Nemůžeš v něm vidět toho kdo není..Je to jen jeho postava..
        • Re: Re: Re: hmmm

          hele to víme moc dobře, že Damon je jen postava. to máš to samý s Edíkem z Twilight. taky všichni vidí jen Edíka a upíra, jak je úžasnej, krásnej a bla bla bla, ale to že je to jen postava a hraje ho Robert, normální člověk, kterej je ve skutečnosti úplně jinej než jeho postava, některý nezajímá *15*
          • Re: Re: Re: Re: hmmm

            no nevim jak vy ale me se v podstate ze Stmivani Edward nelibi. . .nebo jako jeho postava jo ale jako herec ne!!! Damon ktreyho hraje Ian. . tak ho zeru :D jako herce i jako postavu :***
            • ddaaddaa

              Re: Re: Re: Re: Re: hmmm

              přesně u mě je to stejný :D
        • vrtulka

          Re: Re: Re: hmmm

          to já vím moc dobře, to se neboj *3* dokážu oddělit herce a postavu kterou ztvárňuje, takže ze mě nemusíš dělat joudu *15* moc dobře vím, že Damon je jen postava. Myslím to tak, že Ian je dobrej herec a Damona hraje opravdu skvěle a přesvědčivě, že by mu to člověk i věřil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit