Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 111sisi111

    :)

    To ja ho poprve videla v Marco Polovi z roku 2007 kterej tady ani nejni ale ve Vampire Diaries je uplne uzasnej *14*
  • wow

    No ja ho poprve viděla ve The vampire diaries a hned jsem se do něho totálně zbláznila...víc sexy chlapa jsem snad neviděla *14*
    • Re: wow

      Jo tak to s tebou musim souhlasit je v tom serialu uplne nejkrasnejsi!!! Me se hrozne libi i s tou povahou co ma . . . *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: wow

        přesně, tim jak se chová ve filmu.. jaký dělá ksichty.. je prostě úúžasnej!!! ♥♥
    • ladyvampire

      Re: wow

      přesně, nejkrásnější chlap :-*
  • maeve

    Happy Birthay

    Přeji všechno nejlepší, hodně štěstíčka a zdravíčka a víc takových rolí jako je Damon v TVD. *4* *14* *14*
  • quickly

    Vše NEJ!

    Ian je super herec!A taky všechno nejlepší! *1*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!!!:*
  • VD

    Jestli chcete vidět Iana v nejvísexy roli tak stahujte The vampire diares!!!!!!!! *14* nejnovější serial 2009!!!!!!!!!!! Hraja tam sexy upíra Damona a je to dokonalej seriál doporučuju *3* *3*
    • Re: VD

      Neni potřeba stahovat je online tady
      http://iserialy.sk/serialy/th e-vampire-diaries/
      Každou neděli tam dávaj nový díli tak nemusíte stahovat ae jinak pokud chcete tak si ho stáhněte a je fakt super...
      • Re: Re: VD

        tak to na 100% tam je nejvíc sexy co může být:P *8*
      • Re: Re: VD

        Jo a ještě něco objevil se taky v: Kriminálka Las Vegas: 3. serie 1. díl
        Krminálka Maiami: 2. serie 5. díl
        a oba tyto seriáli najdete taky na těch stránkách v předchozím odkazu.
  • nik011

    great

    se skvelej,hlavne ty jeho oci!!!
    • nik011

      Re: great

      *je*
  • Ian

    Já osobně sem si ho pořádně všimla až v ''Marco Polo'' a zaujaly mě ty jeho očii... *14*
    • albinka

      Re: Ian

      On je celej pěkněj sexy no prostě upe nejvic *15* *14* aaa ty oči jj souhlas važně ty sou tak nááádhernáá perfektni *14* *14* *14* *14*
      • xkostex

        Re: Re: Ian

        je vazne uzasnej a souhlas ty jeho oci sou nadherne *14*
    • Re: Ian

      Jj oči jsou úplně úžasné,ale nejlíp vypadal v LOST a v pulse taky nebyl špatnej:-) on je celej nádhernej *15*
      • ladyvampire

        Re: Re: Ian

        nejlíp vypadá ve Vampire diaries *14*
  • to je...

    ale chlap! *15* lol Na nho nikdo nemá kura!!! *13* *5*
  • Happy b-day xc)

    jééé, on má dneska narozeniny! xc))) všecho neeejleeepšííííííííí! *14* *14* *1*
    • Re: Happy b-day xc)

      Připojuju se k blahopřání... Přeju všechno NEJ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit