Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jooo nej

    aaaaaaaaaaaaa pane bozeee ja ho tak milujuuu *14* *14* *14* ma upa nadherny oci neeej herec a este ktomu krasnej *3* *1* *14* *14*
  • Lofuujuu hooo

    Miluju ho , mam dva plakoše v pokoji , no celej pokoj mam skoro jako takový sídlo LOST , až na to moře xD heh *15* *15*
  • Mrzí mě , že ho nechali v ,,LOST´´ umřít ..

    Upe ,mě hrozně mrzí , že ho nechali umřít. Krapet sem brečela když umíral v lostíkách .. *9* i když umřela Shannonka ... , nejvíícz sem je měla ráda spolu s Charliem a Kate *9* *9* *9* *9*
  • Ian

    Nejkrásnější chlap na světě!!!!The BEST!!!
  • :(

    proc museli nechat umrit zrovna jeho? *9* *9* *8*
  • WOW

    Taky sladky užastny *14* *14* *14*
  • krásnej

    Je to klasnej klucina,ma ty nej oci na svete!Jako Boone byl fak uuuzasnej,skoda ze umrel tak brzo *9* ale jinak super herec!I love he! *14* *14*
    • Re: krásnej

      tady někdo neumí anglicky:D:D:D ach bože:D:D:D když už tak: I love his!!! jeho neee "já miluju on" nauč se pořádně základy a pak něco piš na internet trupko!!! *9*
      • Re: Re: krásnej

        nauč se anglicky a pak poučuj ty chytráku, I love his je úplně stejná kokotina jako I love he *1* správně je to totiž I LOVE HIM!
        Jinak Iana jsem poznala až v seriálu the Vampire Diaries fakt hot guy *14* za ten tejden jsem se do něj asi fakt zamilovala *1* *14*
    • Re: krásnej

      kolik ti je,ze pises i love he? *1* *1*
      • Re: Re: krásnej

        no..asi tak nejak *1* *1* *1*
  • a.s.t

    Je to muj oblibeny herec a hrozne se mi libil v serialu Ztaceni. *3* *3* *3*
  • qwertzuiop

    Ach ach já tě tak strašně žeru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Booooooooooooooooooooooooooooooooon eeeeee!!!
    (Dělám si srandu)Ha ha *15*
  • Ianeek

    No jako Ianeek je prostě uplněě ten nejúžasnější na světě *14* *14* ...takovej broučeek.a ty oči *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit