Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ian

    chci jeho podpis!!!pls.nema nekdo aspon jeho kopii a nebo original??jestli jo zaplatim!!!!icq:449-562-172
    a email-kredatusova2@seznam.cz
    pls.u rcite napiste fakt zaplatim!!! *3*
    • Re: ian

      Tady je a nepotřebuju zaplatit je online http://images.swaton.sk/autogramy/s vet_film/jeff_fahey_podpis.jpg
  • Chyba

    Jackova krevní skupina je 0 pozitivní(univerzální dárce), ale Boonova A negatiní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
  • Ian

    Je fakt krásnej. a Jakto ze umřel? nevite to nekdo? Je tam takovejch lidi a zrovna von musi umřit, to mi dela schvalne!!! mimochodem ma užasný oči. *14*
  • Ian

    Beeee,jak si dovolil ho nechat umrit?!je to ten nejhezci a nejusmevavjejsi a nej...herec a chlap na svete .... *14*
  • ian

    me se moc nelibil ale jak umrel prislo mi to lito *9* a zacal se mi libit moc!!!!!!a ani mi neva ze chodi s maggie protoze by stejne se mnou nemohl chodit!!pa pa
  • LANIČEK

    Já jsem taky moc a moc brečela!!!Když umřel...je mocky a mocky krásňučký!!!Bombastický,fotoge nický a moc a moc sexy!!!Je to prostě takové zlatíško!!!A Lock je fakt debil!!!!To tam nemohl vylezt sam? *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: LANIČEK

      No nemohl když nemůže pomalu chodit!!!!!!!!!
      ale Iana ja mi hodně líto, ten díl jsem taky brečela *8* *9* *9*
      Je KRÁSNEJ!!!!!!!!! *4* *14* *14*
  • ian

    Je to nejlepší herec na světě je ksežráni ,,sexy,,má krásný ůsměv všechno...a jak zemřel tak jsem brečela..toho LOKA zabiju proč ho tam pustil ..miláček můj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho kdoby si chtěl popovídat tak a´t jde na moje icq:462-097-989 a popovídáme si oněm
  • nadherný očka

    jak si to představuje že se dal dohromady stou nádherou blonďatou?Je tak krásnej akorát pro mě. *14*
  • Mo

    lan se krásně směje je to ten nejlepší herec kterýho znám..... *8* *16* *3* *1*
  • ma nadherny oci *9* *1* uplne nadherny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit