Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piper13

    Nechte toho .. :D

    Já si myslím že každá z vás ví že je Damon jenom postava... ale prostě vás přitahuje víc.. než Ian jako člověk ... TAkže nemusíte Psat .. Ale On Je Ian a Damon Jejen postava ... protože to každá ví .. ale někdo si to prostě nerad přiznává protože by chtěl aby upíří Damon byl skutečný... a aby celé VD byly skutečné ... Já osobně .. třeba se mi budete smát ...ale já jsem si do VD vymyslela svojí postavu... Demetru ... která je stejná jako Damon a né nudná jako Stefan :D Můžete si myslet že mi hrabe ale já si myslím že nejsem jediná kdo si vymslí že tam chodí s Damonem ... A Tet Mi řeknětě upřímě Koho máte raději Damona nebo Iana ( i když Damon je jen postava) :D
    • To je pravda,že je Damon skvělý,a vážně nejsi jediná kdo si vymýšlí vlastní postavy *3* Já například vymyslela dvě Elisu a Jamese,protože si myslím že Delena bude mít dvě děti *1* ,ale kdo ví jak to nakonec v THE VAMPIRE DIARES dopadne *14* *15* *4* *7* *2* *1*
    • deedee14

      Re: Nechte toho .. :D

      řeknu ti jednu vec Demetra je hrozný jmeno jo jedine tak Dimitrie jo a 2 vec Damon by te nechtel miluje předsi Kathrine víš ahoj.
      • demisalvatore

        Re: Re: Nechte toho .. :D

        ..Za1. Je to moje vě! *4* A zadruhé... Píše se to KATHERINE!!...Takže být tebou tak jsem radeji ticho!! *4*
      • moppsik

        Re: Re: Nechte toho .. :D

        Vždyť je to přeci její fantazie ne? :D
    • barka.3

      Re: Nechte toho .. :D

      Já si taky dycky všude přimyslím vlastní postavu :D v deníkách taky jednu mám :D ... jinak, je těžké srovnávat, jestli máme radši Dama nebo Iana... Damonovu povahu známe dobře. Ale u Iana člověk neví, jaký ve skutečnosti je. Ale herec je to skvělej :) Miluju jeho mimiku! :) je nádhernej a sexy a rozhodně team Damon! :) *14* *4*
      • Re: Re: Nechte toho .. :D

        Jj.. Team Damon..:** 4ever .. :D Tet čtu 5 díl VD..:D A je to upe božii:D Nejradeji mám vždycky jak se píše o Damonovi .. :D Nektere pasáže si musím číst i 3 bo sou fkt božii :**:D <3 <3 <3
        • Re: Re: Re: Nechte toho .. :D

          Jo jO ... xD Nejlepši pasáž je jak se snaži zachránit Bonnie .. xD Tu upe žeu .. xD
    • Re: Nechte toho .. :D

      reknu ti ze ian je hezkej sam o sobe a na damonovi se mi libi ta jeho tajemnost vtip a vypada pri tom sexy x)
    • Re: Nechte toho .. :D

      Musím říct, že oba dva jsou sexy ale jako Damon se mi asi líbí víc já nevím to je takoví *15* *15* On je kus chlapa Ian i Damon oba dva sexy oba dva stejná osoba jiný vlastnosti jesi mě chápeš prostě *14* *14* Prostě Ian Somerhalder *14* *14*
      • Re: Re: Nechte toho .. :D

        J8 si myslím že Ian jako Damon je vážně luxusní...tam mu to nehorázně sluší..ale mě se teda líbí prostě on..!!Ian..!!..ten jeho úsměv..jak umí udělat ten ironickej usměv..vypracovaný tělo..rysy v obličeji..no prostě dokonalej..:):)=*** *1* *1* *1*
  • piper13

    MILUJŮŮŮ!! =o*

    Oh....Upe Kráááásnej ... *14* *14* Nejvíc ve VD.. <3<3 Náádhernej jako Damon...K Eleně by se více hodil .. Stefan je takovej nudnej ... Jak já bych chtěla aby ze mě udělal upírku .. :D Oh...On je tak boží že bych se od něho nechala i zabít .. *14* *14* *14*
    • piper13

      Re: MILUJŮŮŮ!! =o*

      PS: Vím .. že je damon jen postava ..... ale tak nechte mě aspon trochu snít .. :D:D:D
      • Re: Re: MILUJŮŮŮ!! =o*

        Ale je upe nejlepší, ikdyž postava, je super a sexy.... nejlepší. 100000000000krát lepší než Stefan
        • Re: Re: Re: MILUJŮŮŮ!! =o*

          zobud sa dievca! Stefan je naj! *8* *8* *16* *16* *10* *10* *5* *5* *8* *8*
          • demisalvatore

            Re: Re: Re: Re: MILUJŮŮŮ!! =o*

            Bože...tak to si piš na osobnostek k Paulovi..tady je to por fandy Iana! Takže si můžeš psát jak se stefan nej ale ne tady! ..Já mám třeba taky ráda Stefana ale spíše jako bratra...mé srdíčko patří Damonkovi <3
  • blond.girl.third

    Ve VD se k Eleně hodí víc než . . .

    Je upa boží ..... Stefan je ve VD takovy strašidlo, furt se nekoho snazí chránit. prostě Damon se k Eleně hodí mnohem víc ... *14* *14*
    • ddaaddaa

      Re: Ve VD se k Eleně hodí víc než . . .

      Mno ja nwm.... Stefan neni moc dobrej ale myslim ze v tech poslednich dilech je hezci nez na zacatku ale na Damona furt nema. Ale myslim ze se k Elene hodi vic nedokazu si Damona predstavi ve vaznym vztahu, proste k sobe nejdou
  • tea301

    ...

    nemužu si pomoct ale k Eleně mi sedí stokrát víc *14*
    • Re: ...

      kdo? mne Stefan....on je nejvíc sexyy!!!
      • tea301

        Re: Re: ...

        no Ian samozřejmě, když to píšu tady, ale Stefana ti neberu, každý má jiný vkus na kluky a v tomhle případě muže *3* *14*
  • :)

    http://www.megavideo.com/?v=OJC3N8D Q z tohodle filmu já nemůžu. Nasmála jsem se u něho dost.... i když tam Ian hraje že je gay :P *7* *3* *1* *5* *14* *4*
  • dalsi filmy

    myslim, ze hral jeste ve filmu Marco POLO a jeste v nejakym ale to uz si zrovna nevzpomenu.... :(
    • adusqacek

      Re: dalsi filmy

      Ano ve filmu Marco Polo hrál a zahrál si přímo Marca Pola *3*
      • Re: Re: dalsi filmy

        ten fil Marco Polo jsem viděla... a když jsem viděla Iana (Marca Pola)s plnovousem na bradě, přepadl mě záchvat smíchu... ale byl to dobrej film... *3*
  • ddaaddaa

    dabing

    Tak jsme v sobotu viděla Ztracené město, kde Ian hraje a jen se modlím, aby ho do VD nedaboval ten stejnej herec, protože má na Ian a tím i na Damona strašně starej hlas!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13*
    • Re: dabing

      jj souhlas, chtěla jsem se na ten film dívat ale nevidržela jsem až do konce, usnula jsem nejak po 1. reklamě, protože ten hlas se nedal vydžet a doufám že ve VD ho bude mluvit buď Jančík nebo Kubačák
    • adusqacek

      Re: dabing

      Taky souhlasím. Ztracené město - super film a Ian tam hraje úžasně, ale ten hlas je strašnej. Ale je mi celkem jedno, jakej hlas mu dají do TVD, protože já se na to v češtině asi dívat nebudu. Zvykla jsem si na to v angličtině. Příjde mi takový přirozenější a aspoň si ájinu trochu procvičím :-D
      • ddaaddaa

        Re: Re: dabing

        Jo mno presne........sice je blbi to tu srovnat a nekdo bude mozna fuckovat ale napr. u Stmívání tak yv kine to bylo anglicky tak megec dobry pak kdyz jsme ale videla ten film na dvd s ceskym dabingem mno mega hruza!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4*
    • xkostex

      Re: dabing

      jo stim souhlasim ten hlas je desnej doufam ze mu daj lepsi
  • xcornelia14

    Tomorrow:D♥

    Iana mám hooooooodně moc ráda a proto info *1* *14* *14*
    Ian zítra na Nově ve 21:55, ve filmu Ztracené město(2008)
  • ashlinka155

    jeah

    *14* pan dokonalý :-D
  • fotka

    hej spravce dej pls lepsi hlavni fotku tady na ty vipada divne...dej mu nejakou z VD pls pls pls *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • n-abby-sciu

      Re: fotka

      Nejsme žádní hej a počkej... bohužel to nemůžeme, jak již psala adusqacek.
    • adusqacek

      Re: fotka

      To bych ráda, ale hlavní fotka nejde změnit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit