Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Newím

    Já nevim jestli je to anděl *4*
    nebo ďábel *5*
    dělám si srandu *4*
  • čoltovo

    Mila Ilonko preji vam hodne zdravi a pracovnich uspechu je mi lito,ze jsem vas nikdy osobne nemohla v coltove potkat s pozdravem Iva
  • odkaz pre Ilonu Csákovú

    Milá Ilonka,chcela by som Vám povedať iba toľko, že boli roky, keď som Vás počúvala, kupovala si každé CD... sledovala som, čo robíte a ako sa máte... No môj názor na Vás sa podstatne zmenil od vtedy, čo Ste sedeli v porotcovskom kresle SuperStar, bohužiaľ asi nie som jediná. Mám pocit akoby Ste stratili svoj hudobný talent, no predovšetkým sluch. Sama mám hudobný sluch, počujem každý tón a som si istá, že ste veľakrát hodnotili až príliš neobjektívne. mali ste favorita, ktorý spieval tak falošne, že to počul aj ten, kto intonačným odchýlkam až tak nerozumie. Škoda, že boli pre Vás dôležitejšie osobné preferencie ako skutočný talent... Sklamalo ma to a dosť...
  • Paní Ilonko, píši sem proto, že pořád čtu negativní hodnocení na Vaše porotování v soutěži Česko hledá superstar. A tak chci říci, že mně jste se tam teda moc líbila. Hlavně mi připadaly Vaše výroky takové mateřsky uklidňující a to i v porovnání s výroky chlapů porotců. Rozhodně u mě jste si nepohoršila, spíš naopak. Zdraví Sládková *4*
  • až budete umět zpívat lép než czáková tak kritizujte
  • VZKAZ

    Ilonko, snažte se nic si z těch řečí okolo Superstar nedělat. Hejma je rozhodně horší a ještě k tomu neumí zpívat !!! Jste příjemná a kouká Vám z očí laskavost, a to si u lidí cením. Na Eduarda Klezlu nemá nikdo- je fakt hodnš dobrý. Vy zůstaňte sama sebou. Zdravím z Ostravy
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na Ilonu Csákovou? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přerušení míchy, a chtěl bych navázat spolupráci. Děkuji za odpověď
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit