Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilonka

    je skvělá, moc se mi líbí *4*
  • super žena

    Líbíte se mi, hezky zpíváte, již dlouho Vám fandím, rád bych si s Vámi dopisoval. Bylo by to mé největší přání !! Mohu doufat, děkuji.
    Moc Vám Ilonko fandím, držte se a hodně úspěchů !! Vše nellepší Vám přeje Lumír. *14* *3* *4*
  • majushka2

    Lidi !!!!

    Lidi, nejdřív se naučte zpívat a pak kritizujte !!!
  • Sexi Ženská

    Na ilonce se mi nejvic libi Všechno.Je to dokonalá žena se vsím všady a k tomu má krásný a dokonalý vnady *14* Jen tak dál holka *3*
  • Jsi dobrá zpěvačka

    Moc se ti povedla skladba od Zuzany Navarové Kočky hned jsem si koupil její výběr na cd měla velmi krásný hlas a je jí velká škoda.Myslím že by si měla tuto převzatou písen taky zařadit na své nové cd tento styl ti moc slušel *4*
  • 666%

    Je to přezevše koooooooooooooooččaaaaaaa *14*
  • Ilona

    Má krásný hlas a takové zvláštní charisma, je mi sympatická. Mimochodem - hezký fotky! *4*
  • SVÉ LÁSCE

    Jste už dlouho mou životní LÁSKOU(BOHUŽEL PRO MNE PLATONYCKOU)Není a nebude pro mne krásnější ženy ani tělem,ani duší.Vás je pro muže škoda.Neumím si představit,že by vám nějaký chlap mohl v lásce ublížit-musel by to být hlupák,aby se vzdal štěstí o kterém my ostatní jen sníme.Miloval bych vás i o 10 kilo těžsí-i se vším špatným,co si myslíte že máte.Žena jako VY-je JEN ŽENOU NA CELÝ ŽIVOT.Hodně štěstí Ilonko.Váš Antonín(43)
  • pre teba

    Ilonka si super žena, máš skvelé pesničky, zbožnujem ta si moj idol.
    Všetko dobré čau
  • Milujem ta

    Ahoj Ilonko.Si super zena,od mala som ta obdivoval,a stale hladas toho praveho tak sa mi ozvi na maila.Viem ze asi sa neozves a takych mailov mas kopu,ale ja ta fakt milujem,ale nie pre prachy,som obycajny chlap ziadny medovy medvidek.Viem ze to nema zmysel,nemam ti co ponuknut akurat ciste srdce.Prajem ti aby sa ti darilo.A uprimne.ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit