Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rené

    ILONO JSI NOJOBLÍBENĚJŠÍ ZPĚVAČKA V ČESKÉM ŠOUBYSNYSU,MÁŠ HEZKÉ TĚLO,KRÁSNĚ ZPÍVÁŠ,MÁŠ NA TO ABYS VYHRÁLA SLAVÍKA,JO A POVEDLO SE TI TO NOVÉ ALBUM MÁŠ HO VÝBORNÝ
  • simona

    moc mě mrzí žes nebyla na mejdan roku z václaváku seděla jsem u televize a ty nikde ale to vůbec navadí kdyžtak tě uvidím na něčem jiném třeba v nějákém pořadu, MĚJ SE HEZKY SIMONA
  • david

    ilonko zdravíme tě a už se nemůžeme dočkat až budeš v televizi hlavně já ti přeji hodně lásky,hodně koncertů a hlavně to zdraví tak se měj dobře tvoji fanoušci ze znojma.
  • jana

    ilonko prosím odepiš nám tvůj kalendář akcí na rok 2009,chtěli by sme jed na tvůj koncert,měj se dobře a prosím odepiš nám na d.oslzlova@seznam.cz moc děkujeme.
  • veronika

    ilono viděla jsem tvoje fotoalbum jak sbyla na dovolené a vypadáš tam opravdu výborně a mladě,jo a máš hezký účes,slušítito.
  • ŠARA

    jsi super zpěvačka,máš nádherný hlas a už se těším na tvůj koncert.
  • denisa 16let

    ilonko jsi naše nejlepší zpěvačka,libí se nám odtebe skladba z nového alba skladba TINA máme ji nejradši,AHOJ TVOJI FANOUŠCI HLAVNĚ DENISA 16LET.
  • denisa 16let

    ahoj ilono jsem moc ráda žes vydala nové album v květnu protoře jak sto vydala tak hned jsem jela do obchodu abych si to koupila cd,a máš tam výborný písničky líbí se mi všechny ale jednu mám nejradši a to je skladba TINA ráda si ju pouštím,já tě moc zdravím a přeju hodně štěstí,zdraví tvoje faninka DENISA.
  • kira

    ilonko moc ti držím palce,a moc si přeju abys ukázala toho tvojeho přítele,tak ahoj KIRA
  • tom

    moje nejlepší písen od tebe ilono je skladba malá víla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit