Přejít na výpis diskuzí

Ilona Csáková

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivo

    ilonko mám tě moc rád jako zpěvačku,ted jsem si koupil to tvoje nové album,máš ho výborný,prosím chtěl bych abys tady k těm písničkám udělala videoklipy moc si to přeju.
  • bety

    ilono viděla jsem tě jaks jezdila na turné z daliborem jandou,moc ti to tam slušelo,a myslím žes tam zpívalas nejlíp,jen tak dál.
  • vlastin

    ilonko prosím napiš mi kdy a kde budeš mít koncerty,napiš na můj email vlastacabak@email.cz TVŮJ FANOUŠEK VLASTÍK.
  • silva

    dívala jsem se na tvé stránky oficiální web máš ho výbornej,máš tam napsaný všecko co já potřebuju o to bě zjistit,dokonce tam máš aji fotky z dovolené vypadalas tam fakt hezky, Toje FANINKA.
  • fanoušek

    ilono ted ti to hodně sluší myslím to celkově,máš nový účes,jsi štíhlá,moderně se oblékáš,co dodat jsi prostě hezká.
  • hanča

    ILONKO UŽ TI FANDÍM 6 LET A JSI POŘÁD PROSTĚ NEJLEPŠÍ A NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ZPĚVAČKA,A K TOMU JSI ČÍM DÁL HEZČÍ,TED TI TO OPRAVDU SLUŠÍ.
  • katka

    máš super písničky a navíc k tomu máš krásný hlas,jsi ilono prostě nejlepší
  • luky

    ilonko už se těším až zase budeš v televizi zpívat,jo a díval jsem se na tvé videoklipy,máš je super můj nejoblíbenější videoklip je LHÁŘI,povedlo se ti to.
  • michala

    ILONO MOC MOC PROSÍM POTŘEBUJU VĚDĚT,KDY A KDE BUDEŠ MÍT KONCERT,PROSÍM ODEPIŠ
  • jakub

    moc ses mě líbila v muzikálu kleopatra bylastam nejhezčí,a nejlíp stam zpívala jsi výborná zpěvačka, tak měj se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit