Přejít na výpis diskuzí

Ilona Svobodová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná dáma

    Vážená paní Ilono. Jsem Váš velký obdivovatel a nikdy si nenechám ujít žádný pořad kde Vás mohu vidět. Děkuji za krásné výkony ve Vašem herckém povolání,zároveň přeji mnoho osobní pohody v soukromém životě.
  • vše nejlepší

    Milá Ilono, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám a aby se ti splnilo to, co si přeješ *14*
  • olse13

    Střední škola

    nevíte někdo jakou vystudovala střední školu?
  • Ilonka

    Ilonko,v Ulici jste báječná a statečná jsem vaší fanynka.Budu Vám držet palce aby Vám to dobře dopadlo a zbavila se ho brzy.Budu šťastná jako blecha jestli se mě ozvete. Mnoho štěstí v životě osobním a osobním. *14* *4* *3*
  • V pozdním dešti

    V roce 1978 jsem coby příslušník vojenské základní služby dělal křoví v inscenaci- V pozdním dešti.V jedné roli tam také hrála Ilonka Svobodová.Tenkrát jsem jí ve studiu( vesnická zábava hráli tam :Oldřich Vízner,Čestmír Řanda)po společné scénce kdy jsme spolu tančili věnoval plnící péro.Zajímalo by mne jestli si na tuto epizodku pamatuje.Já do dneška ikdyž je to už 30 let.Točilo se to kousek od Unhoště okres Praha západ.Dodnes mám na Ilonku pěkné vzpomínky a je mi to do dnes vyčítáno manželkou.Ale na Ilonku nelze zapomenout a dnes velice rád koukám na seriál Ulici.Je nezapomenutelná.Je to nádherná žena i po těch letech.Mrzí mne že tuto inscenaci neopakují i po těch letech *4* Ilonko moc Ti fandím
  • velice krásná a příjemná

    velice krásná a příjemná žena,která snad ani nestárne *14* *14* *14*
  • Je stále krásná

    viděl jsem jí osobně na tyty a vypadá ještě líp ve skutenosti než na obrazovce ta jí pár kilo přidává *9* *4*
    • Re: Je stále krásná

      Je příjemná.
  • fakt sexy žena

    Ilonko,možná podle některých teprve čekáte na svou velkou roli,ale i tak jste mne zaujala pokaždé když jsem Vás viděl.Mimo to jste velmi půvabná a pro mne žena s velkým Ž.(takový vzor ženskosti)
  • Nejhezčí a nejvíce sexy

    Ilonko,jste pro mne nejkrásnější a nejvíce sexy žena,kterou znám.Jste výborná herečka s tím nejpříjemnějším hlasem.Udělal jsem si z vás takový ženský idol(jen pro úplnost,je mi 44 let).Přeji vám co nejvíce úspěchů a mnoho význačných rolí. Vláďa. *14* *14* *14*
  • Verdykt!!!!

    Tak na úvod,
    Tato ženská Ilona Svobodová není špatná herečka ale není ani super hvězda!!!!To že je narozena za komáru je nad slůnce jasné ale proč teď machruje v bedně když měla takový životopis???!!!!!!!Mohla makat u pásu,to by zase nebyla slavná co?!!!No každopádně umě má 1% z 99 protože si osobě mislí moc!!!!Ale ten obličej není hrozný ale není ani na věčnost!!!!A když to řeknu já,tak už na tom něco je!!!To mi věřte!!!!Thank You. *13*
    • Ty seš tak nafintěnej a blbej! Dobře, paní Svobodová se nemusí každýmu líbit, ale ten hnus, co si sem o ni napsal, sis měl nechat pro sebe a nepsat ho na veřejný sítě! jestli si paní Svobodová tohle četla (jakože si jo, je tu zaregistrovaná), tak ji z toho asi moc dobře nebylo.A ještě bych ti doporučil koupit si pravdila českého pravopisu- *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Verdykt!!!!

      koukám že Tvé IQ je nižší než dnešní datum( 25.června)úsudek po přečtení Tvého příspěvku - gramatické chyby *5* *7*
    • Re: Verdykt!!!!

      A co Ti říkají vyjmenovaná slova po "m". *7*
    • Re: Verdykt!!!!

      mislí? Snad mYslí! *9*
    • Re: Verdykt!!!!

      Tedy,ty jsi vůl,to se ani nedá popsat.Zaajímalo by mne,co jsi v životě dokázal ty ,inteligente!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit