Přejít na výpis diskuzí

Ilona Svobodová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička

    Ilonu Svobodovou jsem prvně zaznamenal ve filmu Láska na druhý pohled někdy počátkem 80. let a moc a moc se mi líbila. Od těch je jednoznačně mojí nejoblíbenější herečkou, navíc má i krásný hlas. Pokud hraje, sleduju jí, ať se mi film (seriál)líbí, nebo ne. I.S. je jasná jednička!
  • překvapení

    Dnes jsem shlédl pohádku o princezně Zubejdě, kterou vyléčil Dr. Voštěp v podání J.Dvořáka. Ale co mě nejvíce zaujalo, že jsem ale vůbec nevěděl, kdo je tá nádherná ženská, co hraje princeznu. Musel jsem počkat až na konec, kde jsem zjistil, že to byla pro mě zcela neznámá Ilona Svobodová (natočeno v roce 1984). Bylo jí tedy 24 let, ale ta energie, elegance pohybů, něžnost, ženskost a jiskra v očích - zážitek krásy na celý život!
  • vyznání

    Jste nejerotičtější herečka, co znám.
    • Re: vyznání

      Naprostý souhlas,mně osobně se líbí mnohem více,než např. Brožová,Borhyová apod.
      • Re: Re: vyznání

        ilonko jsi nadhernaa. mam te moc rada. pa a pusu.
      • Re: Re: vyznání

        Také naprosto souhlasím, s Borhyovou nebo Brožovou se Ilonka vůbec nedá srovnat, protože z ní vyzařuje přirozená ženskost a erotičnost...Je to prostě sexy žena. *4* *4* *4*
  • Petr

    Krásná herečka z krásným hlasem *14*
  • Je to kvalitní herečka

    Dnes jsem se díval na seriál příkopy a moc se mi líbilo jak Ilona S zahrála svoji postavu byla velmi přesvědčivá myslím že by si jí měl po delší době všimnout i film!!! *4*
  • Nic moc.

    Výkon v Ulici ae mi nelíbí.Mám pocit,že situace jakoby přehrává,že se nepřirozeně pitvoří a snaží víc,než je v situaci nutné a tak je celkový dojem velice špatný.Chtělo by to méně snahy a více přirozeného chování.Nebo lépe,jít se no naučit a pak hrát.Využitelná ve Venezuelských telenovelách, Pepinda a pod. *9*
  • Miluji Tě !!! *4*
  • DÍKY

    DOBRÝ DEN ILONKO BLAHOPŘEJI VÁM KE KRÁSNÉ ROLI V ULICI.DLOUHO JSEM VÁS V TELEVIZI NEVIDĚLA A MRZELO MĚ TO.HRAJETE KRÁSNĚ.PŘEJI VAM HODNĚ ŠTĚSTÍ A VÍCE KRÁSNÝCH ROLÍ. *3*
  • Díky

    Ilonko škoda,že už tolik nehrajete,ale v dabingu jste skvělá.Vy ty potvory namlouváte vysloveně s chutí.
    • Re: Díky

      Vážená paní, líbíte se mi již od dětství a jste dodnes příčinou mých divokých snů...
      Jste prototypem dokonalé ženy.
      • Re: Re: Díky

        Děkuji všem za pozdravy a kladné ohlasy.Mějte pěkný den.Zdraví půvabná sexy ilona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit