Přejít na výpis diskuzí

Indiana Evans

OSOBNOST 18.9.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hikaru

    narozeniny

    vše nejhorší k tvojím narozeninám můj bratr tě strašně moc miluje *14* (sindr) *14* *15*
  • sindrom

    narozeniny

    Všechon nejlepší k narozeninám. *4* *4*
  • vse nej

    ahojky vse nej k narozkam vim ze je mas az zejtra ale to nevadi *4* *4*
  • sindrom

    narozeniny

    Indiano předem ti přeji všechno nejlepší k tvým narozeninám
  • indiana

    indiano predcasne ti preju vse nej k dvacatym narozkam *4*
  • selynka-gomez

    Bella

    Jo Bella (Indiana Evans) je nejlepší *14* *14* *14* *14* . Bella je mnouhem lepší než Emma jsem ráda že místo Emmy je tam Bella *3* *3*. Ale Kim a Sofie jsou hrozný mrchy *5* *5* *5* já je fakt nesnášim *8* *8*
    • Re: Bella

      jo ja taky nesnasim sofi a kim porad si vymyslijou a holky mji potom problemi
  • bella :)

    Bella je uplně super do H2o hodí mnohem víc než Emma já totiž emmu v h2o nemusela *13* a mám 1 otázku takže : *7* *7* nevíte jak se jmenuje ta písnička z dílu plážová párty jak zpívala Bella na tý párty plážový

    jo jukněte na muj bloček vše o H2O http://h2ostacipridatvoduweb.blog.cz/
    *3* *3*
    • Re: bella :)

      j přesně
  • kikkihsm

    Bella

    (Předem sorry za chyby *1* )
    No...podle mě by bylo nejlepší, kdyby tam zůstala Emma, ale byla tam i Bella. Štve mě ale ta Kim, se hodně změnila, je to docela mrcha *13* . Ale upa nejvíc mě vytáčí Sofie (Wilova sestra) a Ryan (ten vědec). Ryan mě štve v tom, že se do všeho míchá, i když to není jeho věc (např. Mako, jak ho furt řeší) a na Sofii mě štve to, že je to prostě mrcha a dál už si to domyslíte.. *7* No když to sledujete, tak to víte. Jen mě docela mrzí, že Lewis odjel.... *9* Bude tam trochu smutno. Nevím, co mám říkat na to, že se Rikki a Zein rozejdou, ale rozhodně nechci, aby s ním chodila Sofie, ale evidentně po něm jede. *14* *10* To ale ne!!! A doufám, že ty H2O budou pořád tak bezvadný jako jsou *14* *14* *14* *14* , protože by to byla škoda, aby tak super seriál byl nakonec zkažený. A nejwíc jak se Cleo tváří když je smutná *1* ééé teda *9* *1* No tváří se tak utrápeně a ta pusa se jí zkřiví dolů *1* *1* *1* *1* *1* *1* Tak jo to je vše pa
  • lady.cat

    h2o

    Nevíte jak se jmenuje herec, který hrál Willa? Přijde mi sympatickej *14*
    • Re: h2o

      Luke Mitchell
  • binky

    Bella je nejlepší

    Emma byla taky dobrá,ale Bella je o dost lepší.Ale Bella je blbá v tom že řekla Villovi ať se od ní drží dál.To udělala velkou chybu.Kdyby Vill vykecal o Belle to tajemství,tak by měla Bella asi problém a Vill možná taky protože třeba Rikki a Cleo můžou nějak použít ty jejich schopnosti.Ale kamarádky mi řekla že v jednom díle se bude Bella a Vill líbat,takže to dobře dopadne podle mě. *3* *3*
    • Re: Bella je nejlepší

      ber ot tak ze to maju v scenari ok *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit