Přejít na výpis diskuzí

Indiana Evans

OSOBNOST 18.9.2008 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aquamarine

    Měly by ste bejt rádi že tam bude aspon Indiana

    Tak hele,za prvé:Claire odešla protože byla těhotná(bylo to v popcornu 2009)za druhé:Ani Indiana a ani Claire nemůžou za to že Claire odchází, *13* za třetí:Měly y ste bejt rádi že nám daj do seriálu h2o další mořskou panu(která nahradí naší Claire,aspon nebude hrát namyšlenou jako Charlotte).
    A moooc b mě zajímalo kdy třetí série bude,řikaly že podzim 2009,ale podzim 2009 už byl,takže newim co se stalo. *7*
    • andreak

      Re: Měly by ste bejt rádi že tam bude aspon Indiana

      Claire odešla kvůli tomu že nechce být známa jenom z H2O...takže hraje nějakem filmu
      • Re: Re: Měly by ste bejt rádi že tam bude aspon Indiana

        TAK ZA PRVÉ,ONA JE T.ě.h.o.t.n.á. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • lyss-claire-anna

    ...

    Je přece nesmysl nadávat tady Indianě že je špatná herečka jenom kvůli tomu, že nahradila Claire. Když už tak byste měli být snad naštvaní na Claire, že od seriálu odešla. Emmu sice NIKDY nenahradí a pro mě už H2o nebude tak dobrý, ale je fakt, že kvůli tomu soudit, že je špatná je prostě blbost.
    • Re: ...

      taky si to myslim. *1* *1* *1* *1*
  • Nemate pravdu

    vy co tady pisete ze indiana je blba,indian atd... proste claire sice odesla protoze je tehotna ale ze ona odesla to prece nemuzete za to vinit indianu predstavte si ze by dali do H2O misto claire vas a nekdo by pak o vas rikal ze jste blba,ze jste claire vytlacili atd... urcite byste se citili hrozne takhle se citi i indiana ze o ni tohle rikate a jestli si myslite ze temhle diskuzim nebude rozumnet tak se mylite kdyz nekdo ma internet explorer novejsi verzi tak kdyz se podiva na zahranicni stranku tak ji tam vyskoci okynko ze to je ta stranka v jinym jazyce tak klikne na prelozit a prelozi se ji to do jëjiho jazyka a ona si to precte takze nerikejte tohle o ni premyslejte jak byste se citili vy *8* *8* *8* *8*
    • Re: Nemate pravdu

      mas pravdu jsi k ni mila a to je dobre.ano nechapu proc z toho vini indianu ze jo. *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: Nemate pravdu

        diky
  • chytracka98

    To neni pravda

    ANeni pravda co tady všechno o Indianě (Belle) říkáte mě se třetí nsérie H2o líbí rozhodně víc než předchozí dvě série takže si rozmyslete co říkáte
    • s.t.a.r

      Re: To neni pravda

      NeAsI MአPrAvDu!!!
  • alusqa99

    Emma je nej

    Stejně Claire je nejj! A jak tady říkáte Bella ju nikdy nenahradí! *16* A h2o bylo stejně lepší když tam byla Emma když jsem viděla trailer tak to bude uplně něco jinýho! Ale jinak h2o je nej!
  • terpanda

    HEJ!!

    Emma není Clair Golt ale Claire Holt *16*
  • bella

    emma se odstěhuje a do města přide nová holka bella. zane se kvůli ní sice rozejde s rikki, ale pak mu dojde, že rikki miluje víc a chce se kní vrátit. jenže rikki ho nechce, protože balí wlla, kterej tam bude novej a s tim pak bude chodit bella. ale víc newim *1*
    • Re: bella

      neni to vubec pravda rikki se rozesla se zanem protoze se libal se sophie, a rikki willa vubec nebali, bali ho bella, a jak ty pises ze se zane rozesel s rikki kvuli belle tak to neni vubec pravda
  • alice-cullen

    Indiana Enans :-(

    OMG Claire Holt je těhotná a proto nebude v H2o *9* a mimochodem h2o už nebude ale bude http://www.youtube.com/watch?v=2qqdqArg4rM Mermaidsville.............a mě to vadí já bych radši Claire a starý dobrý h2o stačí přidat vodu ........... ach jo no uvidíme co se s toho vyklube *9* *3*
    • evel

      HEJ!!!

      JE TO INDIANA EVANS A PROČ JI TAK NESNÁŠÍTE??TO BYSTE SNAD CHTĚLI A BY CLAIRE HOLT TOČILA TĚHOTNÁ???JESTLI JO TAK STE BLÁZNI A NAHODOU INDIANA EVANS JE BEZVA A CLAIRE HOLT JE TKY BEZVA ALE JESTLI VÁM V H2O VADÍ INDIANA TAK SE NATO NEKOUKEJTE *16* *16*
      • Re: HEJ!!!

        mas naprostou pravdu jestli se jim nelibi indiana tak at se na to nekoukaj,ne *7* .
    • Re: Indiana Enans :-(

      Náhodem není tak škaredá, jak z ní děláte!!!!!!!!!!! MOhlo to být i o moc horší :) Ale stejně nej je Rikki, tak je to jedno.
      • Re: Re: Indiana Enans :-(

        pise se to indiana evans ne enans *16* *16* *16* *16*
  • je

    ona je nadherna *14*
  • lucinka5362

    Ah jo!

    No škoda že tam Claire nebude hrát!Uvidíme co s té Belly bude:DA pry od Charlotte kámoška bude taky mořská panna a Zane se kvůli ní rozejde s Riky"! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit