Přejít na výpis diskuzí

Ivana Macháčková-Gottová

OSOBNOST 13.1.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivanka

    Prajem všetko dobré k narodeninám,veľa zdravia a štastia.Aj všetkým Tvojim drahým,blízkym.
  • skih

    ...

    stastne narozky! *5*
    • Chybička se vlodila, dneska Ivanka nemá narozeniny

      Nene, tady byla chyba. V jednom časáku bylo napsáno 20.1.1976 a byl to seroizní časopis, nebyl to bulvár.
  • omyl

    Ivanku mám moc ráda, sleduju všechny články o ní, proto mne mrzí ten omyl - čtyřicet jí není, leda, že by se celou dobu o jejím věku lhalo. myslete trochu, stačí se podívat do archívu různých článků, vychází vám pak věk 34... *3*
  • Věk

    Opravdu je jí 40 vůbec na to nevypadá.Vypadá o hodně mladší. *14*
  • Ivana Gottová

    Milá Ivano
    Blahopřání k dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • pre misule 23

    Krasavica,tak aj tebe poradim.Najdi si takeho deda,ved je kopu takych.Ale myslim,ze chudobneho by si nechcela,inak by si uz mala,nemam pravdu?Tak o com tu potom taketo mudre pisete?Je to o laske,alebo o postaveni a peniazoch?Podla mna o tom druhom.Alebo ti mam pomoct najst nhejakeho 70nika?Nevadi,ze nebude nic mat?Najdem ti takeho,co bude vyzerat lepsie ako Kajo.Zoberies ho i bez penazi?Ved je to chore o com tu pisete.Dala by som krk na to,ze ani jedna,ktora tu ten vztah zastava by takehio stareho nechcela,keby nema peniaze.Tak si to nemylte a piste tu o tom,preco by nemohla chciet peniaze?
    • Re: pre misule 23

      Velmi rozumne.
  • Ivanka

    Pozeral som oslavy Karlovej 70tky.Myslim si ze Ivana je vynimocna manzelka vynimocneho muza.Keby to tak nebolo tak by s nou nemal dve krasne deti a neozenil by sa snou.U zlych a zavistlivych ludi je zlatokopka kazda ktora by sa za Karla vydala.Ivanka mala "smolu"
  • braly by ho i mnohé mladší

    Karla Gotta by braly i mladší než je Ivana. Ženské se často "perou" o pány s postavením a znám malého,starého, s bradavicí na hlavě, ale má prachy. To jsitě Karel ví ale myslí si, že Ivanku dobře otestoval. Já si myslím, že Ivanka bude toužit po nějaké filmové roli a sama něco dokázat, ne být pouze "manželkou někoho". To zčásti chápu a beru, ale doufám že Karel Gott nebyl jen prostředkem k tomuto cíli a neměla praktický důvod,když si brala staršího pána. Někdy to funguje i podvědomě,prostě povaha. To ukáže čas.Měla by ale mluvit o svém manželovi s úctou, a to vždy a všude...... *4* *4*
  • Ivanka

    Proč si jako myslíte že by Karla nemohla milovat? Na svůj věk je to velice hezký muž, a to tvrdím já a jsem ještě mladší než Ivanka. Já osobně si myslím, že láska kvete v každém věku..a nemusí být čistě finanční, sama si umím představit, že bych si někdy někoho takového vzala. Ti z vás co ji tady urážíte nemáte ani trochu etické vychování. Ivanko a Kájo moooc vám přeju krásné manželství.
    • Re: Ivanka

      Rozhodně si nemyslim , že by ho neměla ráda, ale určitě, kdydy neměl ani vindru tak s nim nebude...starší a bez peněz, tam neexistuje láska, zatimco kdy má peníze tak to se pak může i zamilovat..:))takhle to platí všude..stačí si to uvědomit, je to všude takhle!
      • Re: Re: Ivanka

        ...jo tak tohle je příspěvěk jedna báseň! *1* To je názor na úrovni základky, to se na mě nezlobte. Paní co se tu představuje jako lidiya89 přeji, aby si pro život našla nějakýho alespoň manažera s měsíčním příjmem víc jak 200 tisíc, jinak to nemá cenu. To pak není láska, ale tažení koule u nohy. To je fakt pecka názor! Gratuluju *1*
    • misule23

      Re: Ivanka

      Přešně tak.Souhlasím s Daruli.Taky jsme mladší něž je Ivanka.Buď jí někdo z Vás závidí nebo nevím.Ale každý byste si měli zamést před stvím prahem a pak kritizovat druhý lidi. *5*
    • Re: Ivanka

      Daruli,ked je hezky a vies si predstavit niekoho takeho v manzelstve,tak preco nemas takeho stareho pana?VED TAKYCH JE NA ULICI KOPU.Takze v pohode,moj otec ma 67 a vyzera podobne ako Gott,dokonca lepsie,tak Ti ho mozem ponuknut?V pohode si s nim zacnes i ked nema peniaze?To by som chcela vidiet.....Keby je to tak ako pises,tak uz davno takeho deda mas.Zabudla som,s beznym by si si urcite v tvojom veku nezacala,inak by si uz takeho deda mala,keby nejde o peniaze.Alebo teba nechcu bohaty?Preto nemas deda pri sebe,lebo chudobny sa ti nepaci?
      • Re: Re: Ivanka

        ...ale nejsou Karel Gott. Ženy selektivně upřednostní toho, kdo zajistí dětem dobrý život a genetickou výbavu.
  • Neurážejte

    Vážení a milí spoluobčané,
    to co tady někteří píšete je od Vás neetické a přímo sprosté. Proč urážíte někoho koho neznáte.
    Proč urážíte krsnou ženu a matku. Proč jí nepřejete její štěstí a lásku?
    Proč by bylo nemožné se zamilovat do staršího, galantního muže.
    Copak jste nikdy nemilovali. Přece když někoho milujete, tak Vám nezáleží na tom kolik je Vašemu partenrovi, kolik má na účtu nebo kolik má dětí, kolik měl milenek. Minulost je důležitá, ale ne důležitější než přítomnost. ¨
    Neptáme se snad na tyto otázky, když vidíme v televizi příběh ženy kterou muž mlátí? Není to podobné, když si všechny říkáme, proč ho neopustí? Proč? Myslíte, že je s ním pro peníze nebo z jiného materiálního důvodu? Asi ne od většiny týraných žen se dozvíte, že svého tyrana milují.
    Takže na tomto příkladu je patrné, že milovat lze leckoho, tak neurážejte nikoho za to, že někoho miluje.
    • Hahaha, tak to je příspěvek jak noha, srovnání brambor a jablek! Jasně, každá týraná žena si svého muže bere v době, kdy je mlácená, protože je masochistka... Prosim vás, co to tady vykládáte. Tyhle zlatokopky ví hned od začátku (na rozdíl od týraných žen, které se zamilovávají do "normálního" chlapa), že onen dědeček má prachy, tak po něm skočí láska neláska...
      Fakt jste mě pobavila, děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit