Přejít na výpis diskuzí

Jaden Smith

OSOBNOST 24.1.2007 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alex98

    Alex Russo

    JE TO BOREC!!!!!A JE PĚKNÝ *1* *1* *14*
  • vikismile

    Jaden

    Jaden Smith je syn populárního herce Willa Smithe.Věřím,že Jaden bude určitě talentovaný jako jeho otec. *3* Už hrál ve filmu Karate kid-2010 a ten film se jim moc povedl,prostě se na něj pořád dívám!!!!!!Tak mu držím palce,at je z něj jednou megastar! *3*
    • Re: Jaden

      aj ja som sa veľa krát díval na ten film alebo so co to je aa ked vihral ten turnaj tak som tu tlieskal od radosti len aby sa naucil zavesovat si bundu heehe *4* ale mne sa to strasne pacilo keby sa to aj bodovalo tak by som dal plny pocet bodov a strasne by som sa s nim chcel stretnut aj s jeho otcom a aj s jeho mamou ale skoda ze nemozem pretoze som slovak a vy angličania a ja velmi dobre neviem po anglicky takze ale inac je to vynikajuciy film a mate krasne oblecenie skoda ze by ste raz neprišli na slovensko do poradu rad by som vas setkych vydel tak zbohom a dufam ze sa uvidyme ale ja mozem ist za vami do anglicka ale neviem kde by ste boly takze nic ahojte a dufam ze sa mi moj sen splny a velmy vas obdivujem a nech vam ide kariera co raz vyšie a vyšie az na vrchol aby ste boli slavny ahojte
  • Hi

    I love Jaden and I like him, becouse he is sooooo pretty and good boy *14*
    • Re: Hi

      I think I can agree with you I just adore him! *14* *14* *4*
  • ........

    Jaden Smith is a beautiful boy .. Sings beautifully and is nice .. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ........

      Nauč se pořádne Anglicky!..to je 1. lekce..?? ..to jsme se ucili uz v 1. tride..! *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
      • eliss

        jo souhlasim svami je fakt heskej *14*
    • Re: ........

      Angličtina první lekce, viď? :-D Toto jsem uměla již ve třetí třídě (a po případě, kdybys to nepochooila myslím základní školu) a opravdu nerozumím, proč se takto zesměšňuješ :-).
    • vikismile

      Re: ........Hm....

      Věřím ti že Jadena má rádo hodně teenagerských holek,ale psát tady anglicky že je krásnej a má dobrý písničky,tak to sem holka nepatří,mám ho ráda i já ale píšu to normálně! *4*
  • --

    dobřw zpívá,je celkem pěkný,no prostě je to borééc *15* *1* *1*
  • :)

    Jaden je úžasnej..na to,že je mu 12 je fakt pěknej a drsně zpívá..moc se mi v Karate Kid líbil *14*
    • vikismile

      Re: :)

      No úplně užasnej film!!!!!!!!!!! *1* Už se těším až v roce 2011 vyjde 2 díl,nemůžu se dočkat-Jaden nazačátku jako že se mu v Číně nelíbí,ale zas ne druhou stranu najde hned první den lásku-Mei Jing-měl i dobrého učitele,vid. *1*
  • Stránky o Jadenovi! / Sites about Jaden!

    Ahoj, navštiv nové stránky o tomto skvělém herci - http://jaden-smith-cz.blog.cz/ !!!
    Hello, visit new site about this sweet and talented actor - http://jaden-smith-cz.blog.cz/ !!! *3*
  • nedo

    I love Jaden Smith

    Hi my name is nedo and I love Jeden Smith FOREVER!!!!!!!! *14* *14*
    • Re: I love Jaden Smith

      za chvíli ho budeš nenávidět jako já,až dospěješ :(
      • michael.j.jackson

        Re: Re: I love Jaden Smith

        drž hubu ty jestli ho nenávidíš tak proč tu píšeš tak vypadní ! *16*
        • Re: Re: Re: I love Jaden Smith

          jj mata vsichni krome toho kdo ho nenavidi je boží uzasnej je proste k sezrani je to borec dobre hraje tancuje i zpiva jako s justinem bieberem never say never tak pisnicka je proste bozi..... *14* *14* *7*
          • Re: Re: Re: Re: I love Jaden Smith

            *4* *4* *4* *4* *4*
      • coolmiley

        Re: Re: I love Jaden Smith

        Jaden Smith je super, tak to promiň ale já ho nikdy nebudu nenávidět!!! To si asi ještě nedospěl!!!!Je to fakt hustej herec a zpěvák!!! *3* *13* *15*
        • Re: Re: Re: I love Jaden Smith

          on neni spevak iba herec a tanecnik a ja ho tiuez nikdy nebudem nenavidie
          • nikolkali

            Re: Re: Re: Re: I love Jaden Smith

            je to zpěvák .. zpísal song Justinem Bieberem ... a on je pstě BOŽÍÍÍÍÍ jeho nejde nenávidět ...
  • Happy Birthday

    Jaden Smith je zajímavý.Moc ho neznám,snad jen z filmu Štěstí na dosah jako Chrise po boku legendárního Willa Smithe.Dnes je Jadenovi 11 let.Chci mu blahopřát a popřát hodně štěstí.
    • vyvedení z omylu

      Jadenovi je v roce 2010 už 12 let a je to syn Willa Smitha(hrál v Já Robot),trak si první uvědom co píšeš
      *16* *16* *16*
      • Re: vyvedení z omylu

        *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: vyvedení z omylu

        Koukni se na datum, kdy sem autor vložil příspěvěk.. Rok 2009 xD *1* *1*
        • Re: Re: vyvedení z omylu

          toje bomb boffin is the best in the world and can still well kung fu and I love it boffin is too good a dancer and also the Kamerad with Justin and I are dreaming naštívit *5* *3* *9* *5* *3*
          • Re: Re: Re: vyvedení z omylu

            Jaden is the best actor *4* *3* *14*
      • crazy-x

        Re: vyvedení z omylu

        ona to taky psala v roce 2009 ;-) =D
        • aannddrreejjkka

          Re: Re: vyvedení z omylu

          *1* takovej trapas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit