Přejít na výpis diskuzí

Jaden Smith

OSOBNOST 24.1.2007 
148 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selly-libu

    Jaden Smith

    V Karate Kid byl úžasnej 12 letej klučina a je dokonalej v tom filmu byl fakt dokonalej musí mít fakt dobrou fyzičku ... a na tak malého klučinu je bombovej herec...prostě D *14* O *14* K *14* O *14* N *14* A *14* L *14* E *14* J *14* *4*
  • lusinkaa51

    Jaden

    Právě jsem dokoukala karate kid .. :) Krásnej film .. a Jaden je tam úplně sladkej ♥ takovej krásnej a roztomilej kluk a teprve 12 ...O:) to až mu bude 17 :) to bude síla :D Vy co to děláte- nepomlouvejte ho ! Určitě si najdete něco lepšího na práci ! ;)
  • DD

    ja ho znam osobne *5*
    • Re: DD

      Jestli ho znáš osobně, tak ja jsem tajna sestra Justinka Biebera, a dcera karla gotta a miley cyrus, moje teta je selena gomez, babicka emily osment atd... mam velkou rodinu.... a to mi urcite nebudes verit vid... si never jen ja vim ze je to pravda *4* tak je to OK,ty znas Jadena osobne a ja mam rodinu z Hollywoodu *3* tak si tu lakave nevymejslej si moc trapna *13* a nelzi tu prosim
      • Re: Re: DD

        tak to si rekla peknou blbost jak muzes byt dcera karla gotta a pak mit rodinu z holywoodu jako selenu gomez a justin bieber a miley cyrus jsi krava fakt jak muzete o sobe vedet kdo ho zna ososbne a kdo ne
      • Re: Re: DD

        Diano bych chtěla vidět jak by ses s ním mohla seznámot!..máš tátu nějakýho Hollywoodskýho herce nebo co?...a stejně byses s ním ani nedomluvila když mluví anglicky!
        • Re: Re: Re: DD

          Hej souhlasím s tebou, ale, proč by se s ním nikdo neuměl domluvit? To nikdo jako neumí anglicky? Se domluvíš ikdyž se učíš ájinu 1 rok¨. Já se jí učím 7 roků, tak třeba i ona.

          Jinak Jaden je fákt sexy, ách :** žeru ho. Nekjkrásnější je v Karate kid :*♥ *8*
    • Re: DD

      ty krávo alespoň nespi u toho kompu když to píšeš pošli foto a pak něco mluv...!!! *1*
    • Re: DD

      Neznáš jenom machruješ ! Jen jsi zamilovaná snobka co chce ostatní lidi naštvat ! Běž někam ! *5* *3*
  • kajulik0000000007

    L.i.l.i.p.o.p

    Ne já nemám ráda Jadena ale nic proti němu nemám!!!!!Prostě mám nejradči HANNAH MONTANA!! Hannah MOntana je nej!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: L.i.l.i.p.o.p

      JDI SE LĚČIT !!! *8* *8*
      • lusinkaa51

        Re: Re: L.i.l.i.p.o.p

        asi tak :D :D :D souhlas
  • Jaden Smith

    Jaden Smith je fakt moc heskej a justyn je taky moc heskej no proste je pecka herec a taky spevak ma moc heskej hlas uz se nemuzu dockat az zas neco od nej vide doufam ze brzo bude mit desku a nakej dobrej film mislim si ze na to ma aby neco dokazal a doufam ze mu bude tak dobrej jak do tet
  • Jaden Smith

    Jaden je moc krásnej kluk a věřím že má a bude mít dobrou krieruu...ja sama ho obdivuji a je nejkrasnejsi kluk..co znam z televize..i Justin bieber se mi líbil ale kdyz jsem uvidela Jadena tak jsem zmenila nazor na Jadene.. *14* *14* *14* *14* *14* Jaden je Krásnej..!! a je mi jeno jestli se nekomu nelibi ale Jaden je nejkrasnejsi popová hvezda!!! :) *4* *4* *4*
    • Re: Jaden Smith

      myslím že máš fakticky pravdu je mooc pěknej ale Bieber se mi nikdy nelíbil ani líbit nebude ale jaden je fakt dobrej.A držím mu pěsti at to dotáhne daleko. *14* *3* *14* *4* *4* *4* *4*
  • jaden...:D

    on je fakt dobrej..nechapu ty kecy ze je namyslenej je jen sebevedomej, talentovanej hezkej a uspesnej... *14*
    • michael.j.jackson

      Re: jaden...:D

      hle já ti něco řeknu já miluju jadena strašně moc protoze se mi libi jak tanci zpiva a hraje v karatekid .. ale ze je namyslenej to trochu je ale on je jeste malej ... ale musim se priznat ze trochu je ale ma do ceho byt namyslenej protze jaden na to me!!
      jo a souhlasim ze je hezkey *14* *14*
  • michael.j.jackson

    Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

    víte co nechápu jak někdo může srovnávat Justina Biebera s Jadenem ! *8* *16* *16*
    • Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

      A já zase nechápu jak někdo může říkat že Jaden je namyšlený když ho vlastně tady nikdo osobně nezná :DD... Jinak také nechápu Smith VS. Bieber.. oba jsou jiní...:D *15* *15* *15*
      • Re: Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

        mam moc rada jadena smitha protoze je strasne hezky proste se mi líbí chtěla bych ho videt nekdy na zivo skoda ze bydlim uplne nekde jinde nez on a ta jeho pusa je uplne fajnova tako va velika pekna pekna on je pekny cely
    • Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

      Přesně Jaden = 1 *14* Bieber = 5 *16* *10*
    • Re: Jaden je lepší než nějakej vyjebanej Bieber

      vis porc??protoze spou oba mlady a uspesny a proto je nektery lidi nesnasi to maji spolecny...i ten talent...
  • babyface.miley

    jaden

    on je prostě super *14* *14* *1* *1*
  • jaden

    je skvělej ale dost malej na svůj věk *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit