Přejít na výpis diskuzí

Jan Hřebejk

OSOBNOST 31.12.2006 
75 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Razítko

    Dobrý den pane Hřebejku,
    mám doma razítko podpisu Vašeho tatínka, kterým razítkoval v práci doklady. Ráda bych Vám jej poslala pro vzpomínku, i byť jsem si s ním hrála jako malá u něho v práci. Písněte mi adresu a pošlu.
    Zdravím

    Bára *3*
  • Kawasakiho růže

    Vážený pane režisére,
    mohu s klidem říci, že nejsem typ cloveka ,ktery ma potrebu neco kritizovat nebo chvalit na takovych servrech a vubec na internetu. Kdyz me neco zaujme tak to max proberu s prateli. Ale Vas film Kawasakiho ruze byl pro me neco uzasneho. Takhle plna emoci jsem z zadneho filmu snad nebyla. Muzu rict, ze me velmi uklidnilo, ze takovy film nekdo natocil, ne kvuli obsahu, ale uz kvuli tomu jaky vubec je. Je tam krasna cestina, vyborne zvoleni herci, gradace deje je primo fanatasticka a emoce, jak jsou tam vyjadrene a zahrane jsou neskutecne pusobive a myslim, ze by mely byt videt ve filmech casteji.Nevim, jestli to pro Vas neco znamena, ci ne, ale moc Vam za to mistrovske dilo dekuji, moc me uklidnuje, ze se snad diky Vasemu stylu bude nase kinematografie ubirat zase spravnym kvalitnim smerem. Dekuji a tvorte prosim dal. S uctou Michaela
  • ferina

    1968

    Vážený pene režisére,lidových spisovatelů řekl bych máte víc než dost. Dovolte abych se přiřadil mezi ně se svým námětem o dobách přednormalizačních roku 1968.
  • přání

    Milý pane Hřebejku
    Moc si Vás vážím jako člověka režisera
    a že dnes Máte narozeniny tak že
    všechno nejlepší,hlavně přání dobrému zdraví i to štěstí.
    *4* *4* *4* *4*
  • Pane Hřebejku

    Úvodem řeknu, že nemám většinu Vašich filmů rád.Vlastně mám rád jen Horem pádem.
    Většina Vašich filmů, popisujících bolševickou minulost je jaksi změkčená,úhledně urovnaná a prostě tak to nebylo a proto Vaše filmy n e m á m rád.
    Včera jsem si půjčil KAwasakiho růži a musím Vám říct, to byla pecka.
    Do včerejška jsem říkal, že akademici udělali dobře, že dali většinu Lvů Protektorovi.Po včerejšku je můj názor tento : BYLA TO CHYBA.Domnívám se, že Kawasakiho růže je NEJLEPŠÍ FILM O MKOMUNISTICKÉ MINULOSTI, KTERÝ BYL U NÁS NATOČEN.PRAvdivý, až do morku kosti, poctivý, perfektně udělaný a zahraný, prostě- po včerejšku se před Vámi ukláním a musím říct, že od včerejška jste pro mě PAN REŽISÉR.Já ve filmu cením hlavně PRAVDU a tu jste tady s Jarchovským trefili přesně,přesně,přesně.
    Skládám Vám poklonu a pro mě jste pan režisér.Točte takové filmy dál a ty Lvy budete sbírat, jako houby v lese.
    Za tenhle film všechny, kteří se na něm podíleli obdivuji, smekám a klaním se.
    Držím Vám palce, ať se Vám povede další film nejméně takhle.

    Pavel Pekárek
    • Re: Pane Hřebejku

      Souhlasim
  • Kawasakiho růže

    Vážený pane režisére a scénáristo, včera jsme byli na Vašem posledním filmu a dodnes o něm přemýšlím. Díky. Měl by ho vidět každý občan ČR.
    Zdraví J.K.
  • kniha co četl Bořek v Kawasakiho růži

    Poradí mi někdo s názvem knihy co četl Bořek v zavěru filmu. děkuji
  • Blýská se na časy?

    Dobrý den, těším se na Kawasakiho růži.Úroveň současného českého filmu je podle mě úděsná,čím víc je film intelektuálsky pražsky nesdělný, tím víc jsou autoři přesvědčeni o svém uměleckém poslání a každý si připadá jako Felini.Navíc kamarádi se vzájemně pochválí, zaměstnají,divák se těší zase na tu svou Holubovou a spol.Chybí filmy o průměrných občanech,laskavé většině,která tráví většinu času v hypermarketech, u stupidních seriálů(panu Dietlovi jsem se dávno omluvila),o vymílačích mozků,bože,kdyby to tak někdo dokázal natočit....
  • no tak lidi

    možná by jste se mohli kouknout taky na senaristu ja ¨vidim jak každej den tata píše scénář a je to on kdo to vymyslí mohl by mít vice obdivu *14* *15*
    • Re: no tak lidi

      Milá Bety, píše se byste se,táta píše hezky, jen co je pravda...
  • Adresa

    Nevim,zda Honzo chodis na tuto stranku,ale chtel bych poprosit o adresu nebo email na tebe.Mam takovy delikatni dotaz :] ktery bych tady nechtel psat,jedna se o neco osobnejsiho.Diky moc za obetovani minutky z tveho volneho casu,vim ze ho clovik nema nikdy dost. Petr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit