Přejít na výpis diskuzí

Jan Kačer

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Kačer oddělal Honzu Potměšila na celý zbytek života.
  • Dobrý den,chtěla jsem jenom napsat,že já i moje mamka obě jsme se narodily též v Holicích a mamka si Vás p.Kačere pamatuje jako malého chlapečka v kočárku,když jste seděl před obchodem sester Kačerových.Ona totiž k nim chodila nakupovat pro svojí maminku,která byla švadlenou,ale to si Vy určitě nepamatujete.A babička kolikrát nám o prázdninách vyprávěla i o p.Lohnickém,který byl též z Holic.Ještě jednou Vám moc děkuji za Vaše krásné a milé herectví.
  • Pan Kačer se mi líbí v Adventních koncertech, je to opravdové pohlazení na duši a jeho vystupování vždy příjemné a galantní.
  • Nilý pane Jane
    Gratulace a přání k narozeninám všechno nejlepší!!!
  • Pěkné divadlo

    Srdečně Vás zdravím, rovněž i Vaši ženu Ninu Divíškovou. Oba jste mi velice sympatičtí a vždy když někdo z Vás hraje je záruka, že bude pěkná podívaná. Jelikož Vás mám oba ráda, rozhodla jsem se Vám napsat svou připomínku. S manželem jsme byli v divadle minulý týden v Bruntále, celkem jsme představení hodnotli kladně, jen paní Nina by měla používat mikrofonek, seděli jsme v sedmé řadě a dost často jsme ji neslyšeli- to jsem postřehla i u jiných diváků. A bylo mi to moc líto, protože je úžasná a to tiché mluvení fakt kazilo dojem z představení. Mějte se oba moc hezky, optrujte se a těším se, že Vás zase někdy uvidím. Táňa
  • Pan Herec !!!

    Pane Kačere, svojí nesmrtelnou rolí ve filmu Údolí včel mi opravdo pomáháte žít!!!
    Díky, Armine !!!! *4*
  • Otazka

    Važeny pane Kačer! Prominte že Vas obtežuji. Pišu Vam z Užgorodu. Muj zesnuly tata mi povidal že jste jeho bratrancem. Ne chci od Vas nic, ale tato otazka mně už davno trapi, je li to skutečne pravda. Každy se snaři najit sve kořeny, a ty naše se po valce přetrhaly.Rad bych věděl pravdu. Ja dělam docenta fizyky v Užgorodě, a mam se dobře.Každopadne je tato otazka pro mne zajimava. Y uctou Igor.
    • Dobrý den,
      Az nyní jsme s dědou narazili na Vas příspěvek. Jan Kačer by se s Vámi velmi rad zkontaktoval, prosim zaslete nám na Vas spojeni, popř. e-mail na nika.kikaa@seznam.cz. Hezky večer, vnučka Jana Kačera Nika Cimburova
  • Jan Kačer

    Milý pane Jane
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.Přeji vám
    hodně štěstí,zdraví a úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • DEMONSTRACE NEZÁKLADNÁM 5.4.09

    Pěkný den,
    ráda bych Vás pozvala na demonstraci Nezákladnám, která se bude konat ke dni příjezdu USA prezidenta B. Obamy dne 5.4.09 v 15:00hod. (neděle) na Václavském náměstí.

    Velmi bychom uvítali,kdyby jste na demonstraci promluvil k přítomným v časovém úseku zhruba 5 min. - obsah proslovu je zcela na vás, pokud by jste se chtěl na cokoli ohledně demonstrace či možného obsahu Vaší řeči zeptat,klidně se na mě obraťte.Pozdrav demonstrantům může být i delší (5-10min) a může být i stručným pozdravem. Společně s Vámi byli pozváni herec Luděk Sobota, režisérka Věra Chytilová,signatář charty 77 p.Dientsbier, profesor p.Kohák,profesor p.Keller,ředitel Greenpeace ČR p.Tutter,mluvčí hnutí Nenásilí p. Tamáš,člen ligy starostů proti radaru p.Neoral, kapela Dragon a další.

    Můžeme s Vámi počítat?
    Prosím,odepište na můj email:martina.landergott@axa-partne r.cz
    Mějte se pěkně
    Radaru zmar Martina Landergott
  • rytiř

    dnes v televizi ( 23.01.2009)jsem po delší době jsem slyšel slova trempa a člověa, který ví co znamená láska a čest . Velice Vám děkuji za to, že jste mi potvrdil, že jsou lidé, kteří vědí a cítí to co já, že láska a čistá mysl je mocnější nad všechny naše útrapy. Nikdy nezapomenu na jeden film, který jsem jako mladý chlapec viděl, jmenoval se " Poslední údolí" , ale potom jsem viděl, něco, na což , nikdky nezapomenu, byl to film ... ale do dnes cítím tu sílu , která mě burcuje a nutí ,žít životem rytíře ...a nemohu zapomenout na " UDOLÍ VČEL" .. Vám sklám hohld a děkuji,
    Váš ... Ji
    ří Mach
    Kutná Hora

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit