Přejít na výpis diskuzí

Jan Kačer

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    Vážený pane Kačer, přála bych si mít takovýho tatínka jako jste vy! Jste velmi mílý a galntní pán. Obdivuji Vás ve VKV, a ti,kdo Vás pomlouvají a nadávají Vám, ty pošlete klidně do P....., nestojí Vám za to. Mnoho zdaru. Bára *3* *14* *3*
  • Referendum

    Vážený pane Kačere, jménem naší rodiny Vám velmi děkuji, že se angažujete v petici pro referendum proti radaru USA.
    Z mnoha důvodů nemůžeme souhlasit s jeho umístěním.
    Hodně zdaru ve Vašem úsilí a mnoho sil i ostatním, kteří podepsali.
  • Referendum

    Vážený pane taky"herče", je mi z Vás špatně a to proto, že iniciujete referendum o radaru. Jsme asi stejně staří, tak pamatujeme obsazaní republiky rusáky. Proč jste tehdy neoslovil Husáka z referendem o raketách na našem uzemí, které měly atomové hlavice? To jste se bál, že příjdete o lukrativní "kšefty" pro komunisty. Teď jste "geroj", když se to beztrestně může. Stydňte se, pokud to umíte. To platí i pro Vaší partnerku v ronění slz Táňu Fišerovou. Zkuste mi odpovďět, jestli se na to zmůžete. Pošík. *9*
    • Re: Referendum

      Nevím jestli se sem pan Kačer někdy zajde podívat, ale ja jsem sem přišel výhradně proto, že mě zaujal tím dopisem adresovaným nejvyšším činitelům. A tady tohle:jen z čistě logického hlediska, pokud někdo toto vyčítá (a nezáleží na tom komu),pak věcně klade na stejnou úroveň rakety ruské a americké, a potom stejně logicky z toho lze vyvodit, že pokud dnes chce americkou vojenskou základnu, musel před lety chtít i ruské rakety. V opačném případě není sám se sebou ve shodě.Pozoruhodné.
  • Pozdrav

    Vážený pane Kačere. Moc Vám děkuji za roli F.Rubeše. Tuto postavu hrajete skvěle. Jsem Vaše obdivovatelka již od dětství a jsem ráda, že Vás mohu občas potkat v mé rodné Bechyni. Přeji Vám mnoho zdraví a dostatek krásné práce. S pozdravem Alena Hlasová z Bechyně *4*
  • Pane Kačer,zdravím Vás a děkuji,že jste,děkuji,že hrajete i v rodinných poutech.Máte velice příjemné vystupování. O prázdninách jsem poslouchala rozhovor v pozdních hodinách na rozhl.Zaznělo tam něco jako jestli máte zapotřebí hrát v Poutech.Myslím,že to máme zapotřebí hlavně my diváci a já pevně doufám,že Vás tam stále,co nejvíce uvidíme! Přeji hodně zdraví!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit