Přejít na výpis diskuzí

Jan Komínek

OSOBNOST 13.1.2007 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • didlinka-evicka

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší k 17. narozkám Honzo!:-)
  • je sexy
  • nic

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* honza je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!
  • miley-cyrus1

    KAmos

    Ahoj jSem Kamoska honzi budeme zrovna tocit novej film a ja tam budu hrat taky jako jeho holka smestrasne dobri kamaradi tak jestli o nem budete chtit neco vedet tak pisnete a prej vas pozdrAvuje !!!
    • Re: KAmos

      Hele a máš FB?? Jestli jo, tak mi ho prosím napiš, chci se tě na něco ohledně HOnzy zeptat.. Díky předm!!
    • Re: KAmos

      Máš FB?? Jestli jo, tak mi ho prosím napiš, něco ti chci napsat ohledně Honzy!! Díky předem!! :)
    • Re: KAmos

      Cau hele az s nim budes mluvit tk mu vyrid ze ho zdravim a ze je dobrej herec preju mu hodne stesti a lasky a hlavne at si mne bud prida nbo ne na face :D
      dik moc :) *14*
      • Re: Re: KAmos

        Ty víš, jak se jmenuje na FB?? Napíšeš mi to do zpráv na mym FB?? Můj FB je: MOnčík Kršík. Díky moc... Jo a kdyby sis mě musela přidat do přátel,aby jsi mi to mohla napsat, tak klidně můžeš. :)
    • Re: KAmos

      Ahoj!Jsem jeho staršná fanynka!!!!Miluji ho už od horáku !Dala by si mi prosím jeho telefonní číslo???Prosím byla bych ti strašně moc vděčná!!!Děkuji za odpověd
      • Re: Re: KAmos

        Ahoj,souhlasím, hlavne jako Vítek bzl uzasnej, moc bych si prala poznat bliz, ale co je jedna blba holka kdyz na svete jich je tolik ze?? a jedno bezprostrední prani, kdyz si jich kazdej clovek preje tolik?? chtela bych ho hrozna moc poznat, jako takoveho toho friend 4ever, prosím
    • Re: KAmos

      nevim jestli ti mám věřit buď se jen vytahuješ nebo je to tak.... *9*
      Nevim neřikám že lžes ale nemusis mluvit pravdu.....
      No nic....jen řikám to co si myslím.. *4*
    • Re: KAmos

      Víš co jo je to muj dobrej kamos ale nehodlam sem napsat jeho email aby ho nekdo prudil vis?? taky pouzivej hlavu .vono mu to je treba neprijemny aby ho nekdo prudil.....
      • Re: Re: KAmos

        Souhlasím s tebou, že sem ten jeho mail nechceš dát protože každej potřebuje aspoň trošku soukromí do kterýho mu nikdo neleze :-) a jestli Honzu opravdu znáš vyřiď mu , že je to fakt super herec a že mu přeju, aby se mu pořád dařilo získávat nové a nové role, protože on každej film/seriál oživí :-) *1*
      • Re: Re: KAmos

        hele ja nechci mit problemy a aby je jeste mel honza uz sem nebudu o tom psat !
    • Re: KAmos

      Hele když si taková jeho kamárádka, proč sem rovnou nenápíšeš ten mejl, kterej všechny ty holky chtěj?
      • theelis

        Re: Re: KAmos

        souhlas! Ale já kdybych byla Honzovo kámajda tak bych to na net teda nepsala *13*
  • Jseš strašně sladkej a hezčí o kousek než Adam Mišík *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • Všechno nejlepší k Narozeninám *14* *14*
  • V Horákových byl dokonalej.Ondra se mu vážně poved!!!
  • To nevadí

    to přece navadí!!!Kdyby jste měli nějakého oblibeného herce tak by jste dělali úplně to samé!! *4*
  • Ať žijí rytíři

    Ať žijí rytíři je skvělej seriál ale Honza tam vypadá tak o jeden, dva roky mladší! Tak se prostě pozná herec... *4*
  • Víte co?

    Víte co? Já se vždycky strašně směju, jak sem píšete, že ho děsně milujete! Přijde mi to hodně stupidní. Ani ho neznáte. Řekněte mi, kam chodí na školu? Kde vůbec bydlí?
    Povězte mi, kolik vám je let? Podle mě by jste se mohly podívat po někom, který je skutečný a ne výplodem vaší fantazie, kterého nikdy nepotkáte...
    Já jsem dělala to samé s taky takovým jedním, ale uvědomila jsem si že to nemá cenu.

    Uvědomte si to taky!
    • C my mame suvuj zivot stat se muze cokili muzem sem psat co chcem
    • Re: Víte co?

      Jo přesně, klidně ho mějte rádi a klidně ho milujte, ale nepište to sem vypadá to trapně.
    • Re: Víte co?

      Víš co? mě je 14, Honza se mi líbí jak hraje i vypadá, a nějakou platonickou lásku si klidně mužem mít, ne? Jdi se vycpat, stejně tě tady nikdo neposlechne. A taková úchylka na herce, to má každá. Že ty jsi výjimka, za to my nemužem. nazdar
    • didlinka-evicka

      Re: Víte co?

      A víš ty co? Never Say Never! *1* A stejně, proč bychom nemohly mít nějakého idola z netu, telky nebo plakátu?:-)
      A jinak, bude mi 16, sice tu mám divnou přezdívku, ale vymyslela jsem si ji, když mi bylo 10.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit