Přejít na výpis diskuzí

Jan Komínek

OSOBNOST 13.1.2007 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tě lasko dej mi čislo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Si nej kluk na světě moc tě miluji *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Je vidět že má jan komínek celkem hodně fanynek. *4*
  • Honza je fajn

    Honza je fajn snad se udrží co nejdýl a snad pro své fanoušky nachystá nějáké akce *3*
  • čau

    Čau ondru si zahral fakt dobre. *5*
  • :)

    :D Narodil se ve stejnej den je stejný znamení a je mu stejně jako mě to je sranda:) *3*
  • je hezoun

    Hrozně se mě líbí chci jeho e-mail. *14*
  • mileycyrus32

    mileycyrus32

    Ahoj Honzo!!!!!
    jestli tohle čteš tak se mi moccccc!!!!
    líbíš!!!!!
    A napsal bys mi svůj mail na profil mileycyrus32????
    díky *4* *14* *14* *3*
  • theelis

    Lidi jste na hlavu?

    Hele lidi uznávám že Honza je docela hezkej, co docela je moc hezkej ale abyjste tu psali svý maili a že s nim chcete bůhvíco tak promiňte ale je je pěkná volovina! Za a) Protože se sem Nejspíš Honza nikdy nekoukne - výte co takových webů je?
    za b) protože i kdyby se sem kouknul tak by vám nejspíš nenapsal protože to by nedělal nic jinýho

    a za c) protože je to trapný!!!

    takže vemte rozum do hrsti a vzpamatujte se
    Mě se Honza taky líbí ale takový kravinky (jako svůj mail) sem psát nehodlám!
    • Re: Lidi jste na hlavu?

      Jn máš pravdu:) A navíc jak se Vám některejm líbí jak se v tom filmu chová tak promiňte to se Vám líbí ta postava např.:Vítka a ne Honza;)Protože ho ani neznáte teda já taky ne. Jinak je docela hezkej;)
  • všechno nejlepší
  • Já ho mám děsně ráda.. Je docela hezkej, ale hlavně výborně hraje! :-D V horávokých.. Ty jo já z něj nemohla :-D Je super :-D
    A vím, že si tohle asi nepřečte, ale: Všechno nej! :-) :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit