Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před léty

    Cau Honzo! Zdraví Te Tva bývalá sousedka z Hrabůvky a gratuluje k úspěchům! Kamila
    • Re: Před léty

      *3* no ahojki *3* kde je tobě konec??
      • Re: Re: Před léty

        Bydlím u rodičů na baráku. Jsem vdaná,mám čtyřletou dceru a je mi fajn. Na Hrabůvku uz jen vzpomínám. Ale Ty se,koukám,máš skvěle!:-D
  • Spojeni??

    ehmmm Honzo proc tady nikde neni nejaky email? :o)) jako zas uplne vse se mi nechce resit pres tohle...kdyby nebyl problem tak dej vedet.DEKUJI
  • www.spoluzaci

    hanys koukni na www.spoluzaci.cz
    mame tam nasi tridu s konzervy ostrava...heslo je velmi jednoduche *5*
    • Re: www.spoluzaci

      Čau, a pod jakou částí Ostravy je konzerva??? Teď jsem si najela na spolužáky, ale nějak to nemůžu najít - je tam nezařazeno 771 škol.
      Docela by mě zajímalo, jestli tam je někdo od nás - o dva roč. nad váma.
      Jinak Plouhiči, před pár dny jsme slavili narozky od Bernie a byla tam i Raduš!!! Viděla jsem ji po šíleně moc letech - naposled na becherpárty u Raduny. Tak se mějte
      jo a viděla jsem nějakou Tvoji reklamu
      *4*
      Bára
      • Re: Re: www.spoluzaci

        zdarec báro hele konzerva je pod moravskou ostravou a přívozem:-)a jestli budeš nějak s raduš tak ji moc pozdrav neb já na ni narazím strašně málo a to ještě nemáme ani jeden moc času *9* jo a diky za přání a tobě taky všechno nejlepší *5*
    • Re: www.spoluzaci

      zdar draku tak jsem tam byl ale pořád se nějak nemůžu stát žákem pouze hostem...nééé kurva vy mně tam nechcete *1*
  • snící

    Honzíku,párkrát jsem Tě zahlédla v divadelním klubu,Tvůj pohled se u mně ani nezastavil,přesto jsi se mi dnes brouzdal ve snech...viděla jsem tě snad před pěti lety...jen tak,vůbec Tě jinak neznám¨...když jsem brouzdala po netu,našla jsem tohle...a Tvá skutečná podoba je opravdu i má snová...jen jsem měla závratnou potřebu to napsat,ať se mi vyčistí hlava i duše... *3*
  • :-)

    Ahoj, pamatuju si na Tebe z Bezruče a ze Spuda v Tvém podání jsem byla v křeči...fakt, lepší než ve filmu... *3*
    měj se hezky..
  • :-)

    Ahoj Honzíku,jestli někdy budeš hostovat v OV hoď to prosím sem do placu,přišla bych se podívat.......a myslím že nejsem sama *4* Dííííky
  • pivko

    Ahoj Honzíku, přeju vše nej do nověho roku. Tvůj "anděl" ke mě taky doletěl a řeknu ti, že jsem z toho měla pěkný šok, protože přišel od spolužačky z béčka a to já fakt nečekala *4*
    Každopádně bych s tebou někdy ráda třeba na pivko, ale Ústí je pro mě kapku z ruky *3*
    • Re: pivko

      No a ted si predstav ze by takovy andel zaklepal normalne na dvere maras co?zvlast kdyby otevrel S. :o)jj zlate emailove deti *1*
      • Re: Re: pivko

        Denu, nepleť mi tu hrušky s jabkama *3*
        • Re: Re: Re: pivko

          zlatko v pohode jen by me zajimalo ktery je hruska ktery jablko *7* *3*
    • Re: pivko

      ted jsem v ově ale nevím jak to budu mít s časem ale klidně na pivko zajdu *1* tobě taky vše nej do nového roku *5*
  • c, c, c :-)

    Ahoj Honzíku, zajímavá konverzace:) Teda, ne že bych si běžně četla cizí vzkazy, ale na tohle fakt nejde nereagovat,chi.Jak se vede? Tušíš, která chanicka?
    • Re: c, c, c :-)

      netuším a nemám zdání *5*
      • Re: Re: c, c, c :-)

        Chápu,vidím:)na světě je plno Haniček a chaniček...já jsem ta pionýrsko-skautská z Ovy:)Jsem v Silvestrovské euforii narazila na tvé stránky a fanclub, tak mě tady máš...jsme se pěkně dlouho neviděli,jak jde život?
        • Re: Re: Re: c, c, c :-)

          no nazdárek *15* mám se v pohodě silvestrovské veselí doznívá a mám ještě volno takže pohoda *5* co ty??
          • Re: Re: Re: Re: c, c, c :-)

            To u mě už to všechno odeznělo, zítra mě čeká první škaredá písemka ve škole, ale jinak vpoho. Koukám jak se hezky staráš o fanoušky,to je obdivuhodné *1* No a jinač bych tě určitě zas jednou ráda viděla...jinde než v televizi *1*,ale na pivko tě uhánět nebudu,na to jsem málo vášnivá fanynka *1* i když...
  • ach

    Ahoj, nechceš semnou chodit? To jak jsi mi řekl v té emailové pohlednici kočko, semnou udělalo divy.
    • Re: ach

      bohužel to asi nebude možné *5*
    • Re: ach

      ano strasne chci te chci mrdatat vznikne tohle *14* *14* *9* *4*
      • Re: Re: ach

        mám pocit ze to nebyla otázka na tebe kriple
  • Pěkně prosím

    Honzíku,
    pokud budete mít chviličku, ozvěte se mi prosím na mail. Mám na Vás prosbičku.
    Přeji krásné svátky. S úctou Sněženka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit