Přejít na výpis diskuzí

Jan Zadražil

OSOBNOST 10.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabít...

    hele co byste říkali na to kdyby vám dělal pořád nějaké naschvály.....někdy to už honzo přesahuje mez....ale někdy to je sranda..takže vtpomen na to že v normálním životě nehrajež nadrženýho strnádka....díky *4*
  • lieblinka

    Honzík

    Bože on je tak sladkej,jako Strnádek je úžasnej,z těch jeho hlášek jdu vždycky do kolen,nebo super je ve filmu Vy nám taky šéfe,ta role mu fakt sedla,takže jen tak dál a spoustu takových rolí. *15*
  • Re: Myyy love

    Honzu trochu znám,a mužu říct,že pokud budeš psát,jak ho lovuješ,tak na to dejmetomu 30 letýho chlapa s dětmi, neuženeš... Jen takova malá rada,nic ve zlym
  • honza

    no byla jsem do něho zamilovaná hluboce že jsem se kvúli němu rozešla s klukem o kterýho jsem bojovala skoro rok nakonec se ke mě zase vrátil *14* *14* *14* *4* *4* .ale ráda se na jeho filmy zase podívám
  • svátek

    ahoooooooooooooooj Honzíku všechno nejlepší k svátku hodně štěstí ,zdraví ,lásky a mnoho dalších krásných rolí.
    Přeje Blanka.
  • ..

    REVIZOR
  • chickuita

    Je dobrej herec

    no jo,Ludvík Strnad,do toho jsem byla snad rok zamilovaná. A doufala jsem že se jednou potkáme....ale tyhle časy už jsou naštěstí pryč *1* ale je to stejně dobrej herec *3*
  • otázka

    Zdarec lidí. Nevíte někdo, jestli bude Honza hrát na nějakém divadelním festivalu nebo hrát se svojí skupinou? Ráda bych ho viděla naživo *4* ...
  • smejkysek

    Myyy love

    Jááááá ho uplně lovujuuuuu....Chci ho poznat osobně...Honzíí newím jestli si to přečteš,ae já tě upeee lovuuujuuu a cu tě poznat a prostě seš upáánko božíí...Kdyby sis to náhodou přečetl,tak mě prosííím odepiš na email: Smejkysek@seznam.cz *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • Excalibur

    ahoj lidi, doporučuji muzikál Excalibur - Jan je tam úplně úžasný :o)
  • honza

    nejhezčí herec Velmi křehkýh vztahů *14*
  • srandista

    AHOJ HONZO,VE VÉKÁVÉČKÁCH JSI DOBRÝ SRANDISTA,JSI TAKOVÝ I V CIVILNÍM ŽIVOTĚ? JESTLI ANO,MUSÍ BÝT U VÁS DOMA POŘÁDNĚ VESELO! AHOJ,IVANA *1* *15*
  • Re: Re: autogram...

    strašně mooooooooc děkuju...když to newíjde, tk zkusím to diwadlo..tk ještě jednou díkes... *4* *3* *3* *3* *4* *4*
  • zdravim..

    Hoj Honzo a vubec vsichni!xDxD....vcera jsem byla v divadle v celetne na Vesele skoky na hlavu a bylo to nejviiic..strasne jsme se nasmali a byl to fakt nareez...rozhodla jsem se ze musim co nejdriv na dalsi predtaveni,kde hraje Honza,takze se maybe uvidime..xDxD..no nic mejte se...xD...HuGh.LA-lAdY@seznam.cz
  • vtipálek

    Honzíku jseš super vtipálek škoda že se neznáme osobně *4*
  • FAJN CHLAP

    mě se moc líbí ve filmu VKV prostě je nejlepší z tohohle supr filmu.mám ráda typany jako je on a líbí se mi jak tam vypráví ty historky to mě vždy dostane *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: autogram...

    Ahoj, ja jsem mu psala na jeho mail janzadrazil@seznam.cz *14* *1* *4* *14*
  • Anglie

    Ahoj Honzo! Nechystate se nekdy v nejblizsi dobe do Anglie? Lucie
  • Re: autogram...

    Třeba do divadla Na Fidlovačce nebo Strašnické divadlo.
  • autogram...

    Ahojky, já se přidám do kolektivu..:-)) Honzu upe zbožňuju, ve VKV je upe suuupppeer, pamatuji ho z divadla,a ve filmu Vy nám taky šéfe!je prostě bomba...chtěla bych se vás zeptat, jestli newíte, kam si můžu napsat o jeho podpis??díky moc *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit