Přejít na výpis diskuzí

Jan Zadražil

OSOBNOST 10.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy

    no v oblasti rukou ne, ale jinde jo? viď. Trochu nepoměr hlav, nikdy jsem si nevšimla, že by měl tak velkou hlavu, oproti jinejm *1* no ale sni si dál, je to moc pěkný, si něco vysnít. víš jak ti ty holky tady musí závidět co???? To se ti asi líbí co? *4* ty zkrátka musíš být ve všem číslo 1 co? Sáhni si na svědomí a pak něco začni dělat. Je to sice dobrý herec, ale aby z něj byl človšk až takhle hotovej no no no. Bacha na to
  • Re: Re: pro Wendy

    a jestli máš možnost podívat se na tu fotku detailněji tak bys viděla,že v oblasti rukou to fotomontáž není....
    víš co?napiš mě na mail a vyřešíme to....
  • Re: pro Wendy

    tak zaprvé!!!!ta fotka není žádná fotomontáž!!!!měla sem s Honzou v pondělí 4.června po Baladě v DHNP na Alžbětínské scéně schůzku!!!!nemám důvod dělat z toho fotomontáž!!!!tak mě tady zase neobvinuj!!!!!!
  • pro Wendy

    Nazdar Wendy, koukala jsem na tvůj "úžasný blog" a nechala jsem ti tam vzkaz, ohledně fotky Tebe a Honzy, Ještě jednou Ti to řeknu, ať to vidí všichni, a ať si to také prohlédnou detailněji. Mám docela dobrý postřeh a školu na to abych rozpoznala pravou fotku od celkem nepovedené fotomontáže. Ta tvoje je fotomontáž. A to pozná i laik. Vůbec Tě nedrží okolo ramen.... a je divně useknutej. Není to trochu divný????? !!!!!!! Ale je. Tak se trochu vzpamatuj, ale máš asi na to věk si vymýšlet a snít. *1* nic ve zlém, ale nebylo by fajn, kdybys to přiznala, pa
  • Re: wendy

    ahojky,chodim semka průměrně často,... na VKV koukám pravidělně,...
    koukněte kdo chcete na můj blog o něm,... www.honza-zadrazil.blog.cz *3* *14* *14* *14* *3*
  • wendy

    jo dikys za odpoved?
    chodis sem casto?
    ja jak kdy, koukas na velmi krehke vztahy?
    ja ano tam hraje Ludvika Strnadka
    ............ *4* *4* *14* *14*
  • Re: Uzasnej :-)

    vždyt už tady wendy psala stránku....
    wwww.honza-zadrazil.b log.cz *14*
  • Re: 123

    myslim že baladu už jinde nehraje,pokud s ní teda někde nehostují..... *3*
  • 123

    ja mam Honzu rada vydela jsem ho na fidlovačce (malovany na skle) ale nebudu o nem mluvit jak pitoma faninka ze je uplně bozi atd. je proste dobrej a ma pekny tetovani. a prekrasne modre oci....... je to bomba *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • 123

    Honza je dobry. videla jsem ho hrat v divadle. ale nevedela jsem ze hraje balada pro banditu, hraje to jeste nekde jinde nez v brne? *3* *4* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • v Baladě....

    a viděli jste ho někdo v Brně v Baladě pro banditu???tam je taky uplně boží!!!byla sem na ni 2x a to podruhé z velké části kvůli Honzíkovi!!!!a půjdu znovu!prosím koukněte se na můj blog o JZ a pomožte mi zvětšit jeho obsah o nové informace!!!díky wendy!
    www.honza-zadrazil.blog.cz *14* *14* *3*
  • v Baladě....

    a viděli jste ho běkdo v Brně v Baladě pro banditu???tam je taky uplně boží!!!byla sem na ni 2x a to podruhé z velké části kvůli Honzíkovi!!!!a půjdu znovu!prosím koukněte se na můj blog o JZ a pomožte mi zvětšit jeho obsah o nové informace!!!díky wendy!
    www.honza-zadrazil.blog.cz *14* *14* *3*
  • Re: Re: Zadražil je super....

    No že jo??? Je to nádhera, viď? Vortinger v podání Honzíka Zadražila je nej! V červnu jdu zas, tak doufam, že bude hrát Honzík! Je úžasnej, taky jsem z něj nemohla odtrhnout oči! Na nic jinýho jsem se nedívala! *4*
  • Re: JE MUJ

    no chtěla bych vědět vic tak povídej nebo piš na mullerova27@seznam.cz dík *3*
  • Re: Zadražil je super....

    naprostý a bezvýhradný souhlas...
  • Re: JE MUJ

    tak mi pls napiš co o nem víš *8*
  • JE MUJ

    JESTLI TOHO CHCETE VEDET VIC VIM TOHO VIC NEŽ JE NA INTERNETU
  • Re: Zadražil je super....

    to máš pravdu taky jsem ten musikal viděla a nemohla jsem z honzy spustit oči.byl prostě úžasnej
  • hezkej kluk

    Honzík je sexy kluk!! *14*
  • Uzasnej :-)

    Jan je skvělej, ouplně mě dostal*14*
    Doufám, že bude na netu víc foto a stránek o něm *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit