Přejít na výpis diskuzí

Jana Robbová

OSOBNOST 23.1.2009 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mos mě mrzí, že mám stále málo materiálů o této
    skvělé zpěvačce
    • Jaké máš materialy, doplním.Ivan
  • Nesmrtelný hlas !
  • Ležím s horečkou, nemohu spát, tak koukám na ČT1, zaujala mě velmi mrňavá zpěvačka, nelenila jsem a zeptala se své tety, kdo je ta zpěvačka, ona mě řekla, že Jana Robbová, ale já ji neznala.
    Prý měla nádherný hlas, mohu to potvrdit, vyhledala jsem si materiály dostupné, skutečná hvězda !
    Nevím, když máme takové hlasové,,pokladničky", proč posloucháme ten humus!
  • Ležím s horečkou, nemohu spát, tak koukám na ČT1, zaujala mě velmi mrňavá zpěvačka, nelenila jsem a zeptala se své tety, kdo je ta zpěvačka, ona mě řekla, že Jana Robbová, ale já ji neznala.
    Prý měla nádherný hlas, mohu to potvrdit, vyhledala jsem si materiály dostupné, skutečná hvězda !
    Nevím, když máme takové hlasové,,pokladničky", proč posloucháme ten humus!
  • I mě to moc krásně pohladilo na duši,měla jsem jí moc ráda a hlavně na ni jsem čekala u telky.Všechny fanoušky tímto zdravím,byla opravdu suprová
  • supr zpěvačka, vůbec nechápu,že se o ní nikdy nemluvilo,již jsem na tomto světě pěknou řádku le o hudbu se hodně zajímám a najednou vidím v tv ůžasnou zpěvačku která bohužel již není mezi námi
    • Jak to , že se o ní nemluvilo?? Znala jsem její kariéru od začátku až do jejího odchodu,,, mluvilo se o ní vždy, byla skvělá.
  • Eliško,jsem na tom stejně,taky mě tento pořad potěšil.
  • úžasná náhoda
    Je7.2.2012 ,23hod.27min.Před chvílí jsem napsala příspěvek,protože jsem si vzpomněla na skvělou zpěvačku.pustila jsem televizi a uviděla Janu Robbovou,jak zpívá -Kámen lásky.Právě opakovali na čt1 pořad Ze soboty na Šimka.Jak si to vysvětlit?Moc mně to potěšilo a bude se mi hezky usínat. Zdravím všechny. E.
    • Také jsem se přišla podívat z toho důvodu, že mi ji připomněl pořad na čt1. Byla jsem zvědavá co se stalo s Janou. Překvapilo mě, že již zemřela. Ale celá léta o ní nebylo nic slyšet, takže... Její konec je smutný.
      • Jak to, že o ní nebylo slyšet? Ale bylo! Skončila se zpíváním,pak ke konci života dělala servírku, pak onemocněla.
    • Taky jsem se díval a trochu mi tekly slzy.Píseń Kámen lásky jsem si koupil v té době na desce-pamatuji se na to jako by to bylo včera. Měl jsem ji moc rád. Je mi strašně líto jak skončila. Nikdy na ní nezapomenu. Míra z Plzně.
  • takyjsem nevěděla že umřela, je jí škoda
  • Jana Robbová byla skvělá,ráda na ni vzpomínám.Jsem o rok starší a nechápu,že celé roky o ní není nikde žádná zmínka,nebo pořad.Jistě by si zasloužila vzpomínku.Byla fantastický živel,ráda a často na ni vzpomínám. Zdravím všechny její fanoušky. E.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit