Přejít na výpis diskuzí

Jana Robbová

OSOBNOST 23.1.2009 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janička

    Janička byla moje velká školní láska. Démon alkohol jí však zničil kariéru i následně život, umírá mladá.
    • Re: Janička

      Jirko,má Jana děti? Víš o ni něco víc? Díky
      • Jana neměla děti.
      • Andreo,reaguji na Tvou otazku,jestli mela Jana R. deti-myslim,ze ne,ze prave kvuli tomu,ze nemohla mit deti ,se trapila az do horkeho konce...je ji skoda,byla originalni a jedinecna... *9*
  • Jana Robbová

    Jana byla skvělá.Všechny její nahrávky
    z rozhlasu.Divadlo Semafor.Škoda,že už
    tu není.S Úctou!Nezapomenu!
    • Re: Jana Robbová

      Vážená paní Sadílková,

      nevlastníte nějaké Janiny nahrávky ze Semaforu i z koncertů s Bacily?

      Zdraví
      Jirka
    • Re: Jana Robbová

      Vážená dámo,naprosto s Vámi souhlasím.Byla to opravdu hvězda.Bílek Jiří.
    • Re: Jana Robbová

      Budu vděčný za jakékoliv informace a archivní snímky Jany Robbové,zejména by mne moc zajímal název filmu, kde hrala s J.Hrzánem a J. Molavcovou.Děkuji
      • Re: Re: Jana Robbová

        Film se jmenoval BULDOCI A TŘEŠNĚ.
        Více zde (ale na Robbiovou ve výčtu herců zapomněli):
        http://www.csfd.cz/fi lm/4222-buldoci-a-tresne/
        • Re: Re: Re: Jana Robbová

          Na www.fdb.cz je ve filmu Buldoci a třešně uvedená v roli jako dcera Morellana. Škoda, nedávno by oslavila 60. narozeniny, měla jsem ji ráda, svým temperamentem, postavou i podobou připomínala Ritu Pavone.
      • Re: Re: Jana Robbová

        Vážený pane Hájku,

        už jste zjistil název toho filmu? Také by mě to zajímalo. Byl jsem a stále jsem fanda jejího úžasného hlasu.
        Sháním nahrávky z jejích koncertů. Nemáte?

        Zdraví
        Jirka
        • Re: Re: Re: Jana Robbová

          Dnes na radiu hráli nějakou písničku
          s Gottem ,můřete napsat, jak se jmenuje?
          Děkuji *3*
          • Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

            toulky
          • Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

            Snad se nemýlím, že jsou to se sto procentní jistotou TOULKY *3*
      • Re: Re: Jana Robbová

        Mám nějaké fotky,s věnováním a Janiným podpisem. Fotil jsem jí na koncertech, protože to byla moje platonická láska. Jo, hezké vpomínky.
        • Re: Re: Re: Jana Robbová

          Dobrý den,

          mohl byste poskytnout Janiny fotografie?

          Byl jsem a stále jsem velký fanda jejího

          úžasného hlasu.

          Zdraví
          Jirka
      • Re: Re: Jana Robbová

        Vzpomínku na Janinu z Braníku mám neopakovatelnou,na dovolené na Máchově jezeře,kde jsme stanovali,jsme na pláži hráli kostky s Janinou o velkého panáka rumu,na sluníčku 30 stupňů,rozpálená pláž a parta mladých lidí,která se uměla bavit.Kvečerou jsme leželi na pláži ,jak zakousaný králíci,slunce nás spálilo tak silně,že druhý den jsme se nemohli ani obléknout,celý den jsme prozpívali a chladili vnitřně pivem,kde jsou ty časy?
        • Re: Re: Re: Jana Robbová

          Já jsem se s Janou Robbovou náhodně seznámil v baru v Hybernské ul.Musím říci, že chlastala první ligu.Když jsme vyšli před bar, ptala se, jestli pojedeme ke mně ale já jsem zbaběle utekl.
          • Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

            Škoda, že jste v tom nepokračoval, měl by jste určitě ještě krásnější zážitky na ní. Ve kterém roce to bylo??
          • Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

            jo, to jsi utekl, protože jsi neměl na taxi
            ,jít pěšo až na čtýru, to se nechtělo :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

              Ahoj velice me mrzí, že ti co vydali návštěvní dny Šimka a Grossmanna vynechali na DVD Janu robbovou s její písní sopka . Místo toho tam nacpali Urbánkovou , která je na všech DVD pečená vařená, ale Janu vynechají a to i v bonuse na DVD, posledním představení Grossmanna , kam jí teda na začátek mohli dát. Takto zapřít a zazdít naše největší umělce to dovede jen český národ.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

              ten Jindra je v.l, co ?
        • Re: Re: Re: Jana Robbová

          Zdravíme,jesti to bylo ten týden(Benátská noc-na parníku)vzpomínáme také Pepino
          • Re: Re: Re: Re: Jana Robbová

            jezdil tam s váma CHelsie? Napište!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit