Přejít na výpis diskuzí

Jana Robbová

OSOBNOST 23.1.2009 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mně poněkud divné, proč ještě s Jančou nebyla třináctá komnata ?
    Opravdu by si ji konečně zasloužila, ale ?
  • Jana měla opravdu talent. Škoda ji. Byla o deset let starší než já a jako dítěti mi říkali že jsem ji podobná. V obličeji, postavou i temperamentem.(ten už se poněkud roky z větší části vytratil)
  • nevedel jsem o tom , ze pani Jana zemrela, byl jsem presvedcen, ze zmizela do zahranici, nyni se docitam, ze skonala jiz v roce 1996,
    nikdy jsem ji nevidel ucinkovat *6*
  • Je to neuvěřitelné, že po tak dlouhé době je Jana stále zapsána v myslích tolika lidí.Dokonce nevymizela úžasná píseň Sopka, která ji více než charakterizovala. Psal bych dál,ale nějak na ta písmenka dobře nevidím.Smutním. Zejména když musím poslouchat hudební neuměteli.Ale tak to na světě chodí. Myslím, že jsme sevědky lidského NEzapomínání a tedy i lidské věčnosti. Vzpomínáme na tebe, Jano . . .
  • Mela jsem take velice rada Janu ,mela opravdu skvely hlas.Rada jsem mela duet s Karlem Gottem.
  • prosba

    Vážení, po delší době jsem rád zavzpomínal při poslechu všech dostupných písniček. Opravdu nádhera, po mnoha letech snad ještě větší než tehdy. Jedinou skladbu, kterou jsem nenašel a kterou si dobře pamatuji je: "Kam odlétají motýli". Pomůže prosím někdo ? Díky Jiří (*1946 :-)
    • Posílám odkaz kde se dají najít i ostatní zapomenutí. Na Janu taky rád vzpomínám. Připomíná mi hodně Suzinku Quatrů. http://uwall.tv/
      Mějte se krásně a vzpomínejme
  • Vzpomínka

    Narodila se 51,Morellanu hrála v 81, dnes
    11 by Janina měla 60.let, jedničky jí
    obklopovaly, jednička byla !
    Vzpomínáme !......Maryla
  • Narozeniny

    Jestli pak si někdo vzpomenete, že by Jana zítra oslavila 60 narozeniny?
    • Re: Narozeniny

      To víš, že vzpoměl. *3*
  • Jsem o málo mladší,než byla Jana.

    Dobrý den,nedávno byl v bedně pořad Ze Soboty na Šimka a tam právě Jana zpívala.Mám nádherné období volna okolo těch svátků,tak hledám.Našel jsem hromadu jejích písní na "jutubku",no nádhera,slzy tekly proudem,potom i slivovice,tak stále vzpomínám,měl jsem a vlastně pořád ji mám moc rád. *4*
    • A vzpomínáte na jeden díl MATESa, kde hrála v příběhu Medvídek?
  • "Jsem pisen tva..."

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte či nemáte nějaký odkaz na písničku, která začíná těmito slovy "Jsem píseň tvá, právě ta, která na tvůj práh zas po létech přilétá..."
    Předem děkuji. Zdraví koza
    • Jsem píseň tvá, dlouho už na rtech svých mě máš, to já v očích tvých něco krásného mám, tvůj stín jsem já, jsem píseň tvá ........mg
    • Re:

      Ta píseň se jmenuje Sopka a můžeš si ji stáhnout na ulož to, i celé album. Zdravím Ivan

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit