Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
  387 příspěvků

Jared Joseph Leto je americký herec a zpěvák, frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars. Studoval střední školu Flint High School, kterou nedokončil. Střední školu dokončil na Emerson Prepatory School. Poté se snažil studovat obor malířství na Univerzitě umění v Philadelphii. Z této školy byl díky zájmu o filmové umění přeložen na newyorskou Universitu umění a filmu, kde studoval režisérství. V té době režíroval krátký film Crying Joy (Radost v slzách). V 21 letech se přestěhoval do Kalifornie, kde vystupoval v seriálech Tábor u Wilderů a ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terousek96
    všechno nejlepší jarede *3* HAPPY BIRTHDAY!!!
  • Jared, Happy Bday, I love you *14* Forever 30
  • Všechno nejlepší Jarede 40 narozeninám hodně zdraví štěstí a lásky
  • 40? Such a beautiful lie, Jarede! Všechno nejlepší!!!
  • vsechno nej nej nej *3* vubec se mi nechce verit ze ma 40 *8* vypada o dost mladsi *4*
  • Happy birthday :-) jemu prostě nemůže být 40, dyť vypadá max. na 30, jestli vůbec :-)
  • Všechno nejlepšííí ! nemůžu uvěřit, že je mu už 40, dle mýho vypadá na 30.. miluju jeho filmy !! *6*
  • bydli v Los Angeles
  • Ve čtvrtek jsem ho potkala v Paříži :) Mám společnou fotku a je... Ještě úžasnější než na plátně *14*
  • Ahoj chtěla bych se zeptat jestli nevíte kde teďka momentálně Jared bydlí.Vím že se narodil v Louisianě v USA ale chtěla bych vědět kde bydlí teďka. Díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit