Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chudák je pěkně nemocný včera tada pěkně chrčel a chrchlal
  • terezias

    prague city festival

    Ahojky! Včerejší PCF byl vážně úžasnej! Chlapci jak jinak než zaváleli a to ve velkym, všichni zpívali a musim říct, že si myslim že 30stM mají asi nejlepší a nejvěrnější fanoušky! Na ten den nikdy nezapomenu :D
    • manuela2

      Re: prague city festival

      Byl to skvěkí zážítek Jared byl skvelí i když nebyl ve formě je vydět že už tu pauzu fakt potřebuje
      • terezias

        Re: Re: prague city festival

        jo to máš pravdu...ale i tak na to nezapomenu, je prostě frajer a z jeho komentů jsem občas vážně nemohla :D
    • manuela2

      Re: prague city festival

      byl to skvělí zážitek i když nebyl ve formě už by tu pauzu fakt potřeboval
  • Jay

    Jo a ještě jsem zapomněla - See you in June, in Prague ! ♥
    • Re: Jay

      budou v Praze?? :))
      • thesimsa

        Re: Re: Jay

        Na Prague City Festivalu ;)
        • Re: Re: Re: Jay

          :) tyjo paráda!! :) Děkujuu :)
  • Jared

    Naprosto bezkonkurenční chlap. Na jeho hlas jen tak někdo nemá. A z jeho očí jde člověk do kolen. A vidět ho naživo, to fakt stojí za to.
    Takže Jay, buď takovej jakej jsi.
    Echelon loves you ! :)
  • terezias

    free?

    ahojte nevíte někdo náhodou jestli je jared ženatej :D asi budu vypadat jako uplná blbka, ale nikde na žádnejch stránkách to nemůžunajít tak... *9*
    • Re: free?

      ..Je ženatý ;) teraz som sa dozvedela takže :/ máme smolu..
      • Re: Re: free?

        to tedy nevim kde si to slyšela kdo ti co napovídal ale není ženatý sam J to řek v jednom rozhovoru jediný kdo je ženatý nebo se teprv bude ženit je Tomo ne Jay
    • Re: free?

      Není !!!! A nemá ani přítelkyni ;)
    • manuela2

      Re: free?

      Není ženatý
  • dolpy

    Ten nejlepší

    Ten nejlepší z nejlepších. Jeho písničky nemají chybu - jsou plné energie a vždy mě dostanou do skvělé nálady. A pomalé a smutnější písničky jsou dokonalé, plné citů. A jeho herecké výkony? Výborný herec. Výborný zpěvák. Bezkonkurenční.
  • jared

    no mě se strašně líbí Jared ve videoklipu Closer to the edge ♥ a na jedné fotce mi připomíná Zaca Efrona :DD
    • Re: jared

      No tak jako v tom videoklipu je bezkonkurenční a to vubec nejsem na typky s cirem :)))
  • pro něj... :)

    Psala sem loni, píšu i letos.... Ten nejlepší herec a zpěvák na světě si to zaslouží :) hodně štěstí Jaredovi a řikám to myslim si za spoustu lidí, kteří sem napsat nemůžou... :) takže štěstí a zdraví a příští rok kulatiny, tak si ještě užij třicítky :) :*
  • mcr-katie

    .

    všechno nej.. *14* doufám že tady budete co nejdřív.. *3*
  • :-***

    Happy B-day !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit