Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • phiz

    jarda je nahodou supper *14*
    • Re: phiz

      Nejsem si az tak jist,zda Jarda Nohavicu cte ty to recenze,ale je mi to v podstate jedno.Chci jen projevit svou uctu k tomuto cloveku,nenarocny.clovicek ktery jde svou cestou,dela jen to,co chce,nikomu neleze do zadk a to co dela dela moc dobre,umi si zahrat s ceskymi slovy tak dokonale,az se mi taji dech!Doufam ze Jarda zustane takovy jaky je,myslim si,samozrejme ze je to muj nazor ze takovy zustane a jeden z mala cechu,pred kterym se sklanim a uz zaziva se stal legendou.To co dela dela pro radost ne pro penize a ti se stava jeste vetsim.Ja se pred Vami sklanim a preji vam hodne zdravi jasnou mysl .Diky ze jste.
  • změna data narození

    datum narození má být správně 7.6.1953!
    • Re: změna data narození

      Jo,to máš pravdu.Našel jsem to i v encyklopedii.Změnte mu to datum narození,please!
  • hmm..

    je superrik ja ho posloucham asi 2 roky a nej je peterburg *15* *14* *4* *14* *5*
  • Si super

    No nazdar ja som s vychodneho slovenske a este som nemal moznost byt na vasom koncerte. Boli ste tu v okoli ale v momente sa listky vypredali tak ze som nemohol ist bol som z tiho na .... ale co uz dufam ze budem mat moznost vas niekedy vidiet na zivo Tak zelam vela dobrych textov a skladieb ako do teraz P.S. asi nemate cas odpisovat fanusikom ale bol by som rad aj za par slov . Dakujem
  • Poděkování, pomáháte mi žít

    Vážený pane Nohavico, k Vašim písničkám jsem se dostala až ve středním věku, ale myslím že je teď právě správný můj věk, je mi 40, kdy dokážu pochopit myšlenky vašich písní. Najdu si tam, co zrovna sedí na moje myšlenky. Kvalitní nestárnoucí texty,moc milá hudba. Moc děkuji opravdu mi pomáháte žít. Jen mě moc mrzí, že nemám žádnou šanci se dostat na koncert, bydlím na venkově a když se dozvím o koncertě, nejsou k sehnání žádné lístky. Moc bych chtěla alespoň jednou zažít tu akmosféru, nevím jak na to. Vaše obdivovatelka Edita
  • Jarek by byl asi rád....

    Prosím někoho ze zde zaregistrovaných fanoušků, aby opravil datum Jarkova narození. (ve skutečnosti se narodil o tři roky dříve než je uvedeno...)
    • Re: Jarek by byl asi rád....

      *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • fuck off hutka

    presne, hutka je uplna nula, na nic poradnyho se nezmuze.je to jen zavistivej hajzl kterej zavidi talent pana Nohavici a dalsim,sere se do politiky a hazi na druhe jen blato *10*
  • borec Nohavica

    Pane Nohavica vůbec si toho Hutky nevšímejte, Vám nesahá ani po kotníky,měl zůstat ve Francii tady o něho nikdo nestojí. *13*
  • super...

    Heej já toho pána úplně žeru...nejlepší jsou Tři čuníci,Milionář a ladovská zima...Je fakt dobrej,jeho texty mají vtip a význam,a hudba má rytmus... *14*
    • millagros115

      Re: super...

      Jenže milá Markétko, tady nejde jenom o Tři čuníky..........poslechni si mikymauze a pak řekni něco o veselosti.... *13*
      • Re: Re: super...

        SOuhlasím *5*
  • mp3

    pošle te mi prosím mp3 kozel dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší