Přejít na výpis diskuzí

Jason Dohring

OSOBNOST 16.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je sexi

    je sexi velmi a je krasny nenapisem ze som sa zamilovala do jasona ale do logana a myslim ze vsetky tu co o nom pisu ze ho miluju nemiluju jeho ale logana logana videli vo veronike marsovej a spoznali jeho postavu ktoru hra a nie jeho to ze sa donho zamilovala moze povedat len jeho manzelka ktora ho skutocne pozna aj mne sa velmi paci............ *14* *14* *14* *4* *4* *1*
  • kráásnej

    je prostě užasnej,krasnej,good atd.ae ta jeho manželka je fakt hnusna newim co nani vidi když on je tak užasnej *14*
  • K SEŽRÁNÍÍÍ

    ... jéééééé užasně k sežránííí ... .. *1* nejvííc.!!! . ..¨doufám že se objeví ve čtvrté řadě už aby to bylo ..
  • I love you

    je úpa boží *14* *14* a krásnej *4* ale smůůla že se s ním nikdy nesetkám *9* *9*
  • božíí

    Je kláásnej upa senza *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mega bůůh..

    On je nejlepší a nejůžasnějšííí..woow ja ho mega moc žerůůů *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ?

    No v tom seriálu je docela sexy, ale spíš je to o tom chování.Jinak kdybych ho viděla jen na fotkách, tak mně moc nezaujme, rozhodně bych neřekla, že je to lamač dívčích srdcí, jak to VIDÍM TADY.Líbí se mi, ale že to tu je až tak zaláskovaný
  • proč nejsem jeho žena

    proč nejsem jeho žena!!!!!!!?? *10* *10* *10* *10* muck *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9* *8* *1* *9* *1* *9*
  • proč nejsem Veronica

    jo tak tenhle borec hraje svoji roli Logana úplně super. Přesně takový postavy mám ráda - sexy hajzlíky *1* *1* *1*
  • Wow!! ;)

    Je to kus!!!! *14* Velmi se mi líbí a je dost sexy,komu se nelíbí:,, Ať si ví co políbí!!!'' *13* *10* *16* *5* Myslím že má krásnej usměv a rajcovní postavu i ty ksichtíky co háže jsou .... Prostě mě dostal! *3* I Love you!!Kdo má s ním nějakej film nebo něco ať mi please písne!!!Thank you bye

    *4* *3*

    PS:Nechápu lidi co sem píší a urážejí TY co ho maj rádi... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit